Facebook a zpráva někomu koho nemám v listě

Od: odpovědí: 4 změna:

Ahoj mám takový dotaz, když napíšu někomu zprávu koho nemám v přítelích dojde mu bezproblému? A napíše se mi kdy si jí přečetl?

4 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar h0nz490

dojde a asi neukaze

 


0x
avatar iz

To záleží na tom kterém uživateli. Já mám např. nastaveno, že mi zprávy mohou posílat jenom přátelé.

V přátelích mám i lidi, kterým nesmí napsat zprávu nikdo.

Pokud te člověk zprávu obdrží a přečte si ji, nepoznáte to, dokud Vám neodepíše nebo nezareaguje např. na zeď.

 


0x

Zajímá mě stejná otázka. Cituji nápovědu na facebooku: "Když někdo zobrazí vaši poslední zprávu, bude označena jako zobrazená. Díky tomu se vždy dozvíte, kdo zprávu dostal a kdo ne.Zprávy se označují jako zobrazené, pokud daná osoba aktivně chatuje nebo kontroluje své zprávy.Tato funkce je součástí každé zprávy, kterou odešlete, ať z telefonu nebo z webu."

Tak nevím, já značku zobrazení našla jen u jedné, přestože vím, že i ostatní si ji přečetli(týkalo se přátel). U toho, kdo není v přátelích, prý zpráva může spadnout do složky "další" a dotyčnému se nezobrazí upozornění, takže si zprávy vůbec nemusí všimnout.

 


0x

Dojde, ale nezobrazí se mu. Když ve FB kliknete na zprávy, vlevo je záložka "další", kam se ukládají zprávy "mimo přátele". Tady se ty zprávy kupí, ale pokud si toho adresát přímo nevšimne, FB jej neupozorní.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]