Jak vytvořit funkční tlačítko v excelu?

Od: Datum: 14.08.12 12:45 odpovědí: 5 změna: 14.08.12 22:25

Dobrý den,
najde se zde někdo, kdo umí pracovat v excelu?
Potřeboval bych poradit, jak mohu vytvořit nějaké tlačítko, které by po stisku udělalo určitou funkci (výpočet určitého zadání)
Nevěděl by někdo jak na to?
Předem děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: milladda
Datum: 14.08.12 14:06

Díky,

neporadil by mi někdo jak třeba když si vložím nějaký malinký obrázek do excelu a kliknu na něj aby mě vypočítal určitý příklad?

Jak to tam navést?

Datum: 14.08.12 16:07

Nechápu to jak to udělat, nefunguje mi to, nenapsal by to tady někdo jednoduše prosím?

Datum: 14.08.12 19:30

Musíte si vytvořit makro pro funkci, která se má po stisknutí tlačítka vykonat, a makro pak přiřadit tlačítku. Postup v uvedeném odkazu je pdole mne dobrý.

Datum: 14.08.12 20:25

Dobře ještě nad tím zabádám.

Můžete mi vysvětlit jak je to s těma makrama?

Ty makra se dají někde stáhnout? Nebo se je mohu nějak naučit tvořit? Pokud ano kde?

Děkuji

Datum: 14.08.12 22:25

Pro začátek použijte funkci záznamu makra a pak se podívejte na to, co vám to nahrálo (sice to bude docela sprasené a bude to obsahovat ptákoviny jako např. scrollování, ale nějakou představu vám to dá).

No jestli jste nikdy neviděla žádný zdroják, tak snad začít třeba tady: http://vba.ic.cz/clanky

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.