Microsoft security essentials

Od: Datum: 13.08.12 20:41 odpovědí: 3 změna: 13.08.12 22:01

Dobrý den, mám poblém s microsoft security essentials. V ovládacích panelech kde se odebirájí programy není zobrazen, ale v centru zabezpečení hlásí existenci. Když se pokouším znovu nainstalovat tak se instalace nedokončí a hlásí se chyba jejíž kod je 0X80070643. Zajímalo by mě co stím jak odinstalovat MSE.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 13.08.12 21:14

Jaký máte operační systém? Máte zaškrtnuté zobrazení aktualizací? Jinak bych zkusil ho odpálit pomocí Revo Uninstaller.

doplněno 13.08.12 21:19:

!Předtím než ho budete odpalovat pomocí revo Uninstalleru, zkuste tento návod: http://support.microsoft.com/kb/2483120

Od: robokop*
Datum: 13.08.12 21:56

Mám windovs XP a revo uninstaler mě mse nezobrazuje

Od: bena*
Datum: 13.08.12 22:01

Ne, zkuste ten návod a pokud tedy to opravdu nejde přes ten návod, tak spusťte Revo Uninstaller a někde by tam měla být násilně odinstalovat aplikaci (odpálit ji/spálit ji). Vy vlastně vezmete ikonku Microsoft Security Essentials a přetáhnete ji.

Žel teď píšu z mobilu, nemohu Vám napsat přesný postup, protože ho z hlavy nevím.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.