Chybné favicony

Od: Datum: 10.08.12 23:03 odpovědí: 5 změna: 11.08.12 11:47

Ahoj,

kvůli výpadku proudu se mi vypnul počítač a po zapnutí prohlížeče mám v oblíbených u dvou adres chybné favicony... Poradí někdo, kde to opravím?

Díky!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.12 00:42

Znovu si je načtěte/uložte.

Datum: 11.08.12 10:05

Jak?

Od: hop®
Datum: 11.08.12 10:11

Mělo by stačit jen z Oblíbených webovou stránku vyvolat (sama se aktualizuje), pokud to nepomůže, tak znovu do přidat do Oblíbených.

doplněno 11.08.12 11:23:

Bohužel, nic jiného mne už nenapadá, zkuste ještě počkat, určitě Vám poradí nějaký místni počítačový specialsta... *nevi*

Datum: 11.08.12 11:14

Nepomohlo ani jedno :(

Od: bena*
Datum: 11.08.12 11:47

Navrhuju vymazat cache prohlížeče.

Máte-li Internet Explorer, stiskněte Ctrl+Shift+Delete a zaškrtejte klidně vše, krom Hesla a Data ve formuláři.

Máte-li Operu, najdete to tak, že kliknete na tlačítko Opera-Nástroje-Vymazat soukromí.

U Iceweaselu nebo Firefoxu či jiných prohlížečů vycházejích z Firefoxu to najdete tak, že kliknete na tlačítko Firefox-Nástroje-Vymazat nedávnou historii. Časové období zvolte Vše.

U ostatních prohlížečů to bude podobné.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.