Spadl zásuvný modul

Od: Datum: 09.08.12 08:50 odpovědí: 7 změna: 09.08.12 10:23
avatar

Ahoj kdysyï jsem měl problém že mi u her neustále padal zásuvný modul u flash playeru! Tak jsem dal nižší verzi jak i někdo poradil a bylo to ok! Dnes jsem ale aktualizoval flash player a už to dělá zase! Bohužel jsem zapoměl jak jsem to dělal! poradíte mi někdo? Díky Tom


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 09.08.12 09:07

Odinstalujte aktuální Flash Player, z filehippo.com si stáhněte a instalujte starší verzi.

Ale nedoporučuju používat starší verzi, hackery pomalu zajímá nejvíc, tkaže kvůli bezpečnosti bych starší verzi nepoužíval.

Ještě se zeptám, jaký máte internetový prohlížeč? Je možné, že bude problém i tam.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 2874®
Datum: 09.08.12 09:24
avatar

Ty hry hraju na firefoxu,je pravda že jinde to nepadá! hraju zyngapoker na facebooku! Co doporučujete za změnu?

Od: bena*
Datum: 09.08.12 10:00

Aha, zkuste firefox úplně odinstalovat, registry a disk vyčistit CCleanerem, odinstalovat Adobe Flash Player a poté Firefox znovu stáhnout a nainstalovat + znovu nainstalovat nejnovější Flash Player.

Ještě se zeptám, jaký máte operační systém?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 2874®
Datum: 09.08.12 10:03
avatar

To ale neumím! Mám win7

Od: bena*
Datum: 09.08.12 10:12

Odinstalujete firefox přes Start-Ovládací panely-Programy a funkce. Pak obdobně odinstalujete Adobe Flash Player. Následně doporučím restartovat počítač, stáhnout CCleaner, nainstalovat (při instalaci odmítnout spyware google chrome) a spustit. Při prvním dotazu, zda-li zachovat cookies, zvolíte Yes (recommended). Pak už je program v češtině, kliknete na tlačítko registry, dáte Hledat problémy, co najde odstranit. Na dotaz, zda-li zálohovat registr, zvolte Ano. Pak už jen kliknete na disk a dáte spustit čištění. Tím je celá sranda hotová.

Pak už jen stáhnete a ninstalujete Firefox a Flash Player. Nepůjde-li to pořád, doporučím Internet explorer 9, je mnohem lepší, má moderní vzheld, je rychlej, bezpečnej, není to jako kdysi s IE6. Nebo zkuste Operu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 2874®
Datum: 09.08.12 10:18
avatar

Díky ale asi to nerisknu! Jsem laik!

Od: bena*
Datum: 09.08.12 10:23

CCleaner narozdíl od většiny ostatních čističů, například typu Zrychlení počítače, Advanced Systemcare a dalších není agresivní a jeho používání je bezpečné. Není čeho se bát. Stejně Windows musíte pořád něčím čistit, aby nebyl pomalý a zahlcený, CCleaner je dobrá volba spolu s WIndowsáckým programem Defragmentace disku nebo programem Defraggler.

Ničeho se nebojte. Nebo pokud trváte na tom, že nechcete CCleaner, tak zkuste firefox odinstalovta pomocí programu Revo Uninstaller, ale ten spíš doporučuju zkušenějším uživatelům, protože tam to není jen o dvou kliknutích, ale musíte dávat pozor, co mažete za položky v registru a další.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.