Režim spánku ve Win 7 během stahování

Od: Datum: 08.08.12 16:19 odpovědí: 5 změna: 08.08.12 20:51

Dobrý den,

jde nějak zrušit přepínání do režimu spánku během stahování z internetu? Nebo musím režim spánku otravně před každým delším stahováním ručně vypínat, či mu nastavovat delší dobu, po které se má aktivovat a po dokončení stahování zase zapínat? :-/

Předem děkuji za rady.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: smota*
Datum: 08.08.12 17:03

Ahoj vypni si režim spánku ve windows.

Start - Ovládací panely - Možnosti napájení - Nastavení režimu spánku ( Vlevo v modrém sloupci) a dej nikdy.

Od: juicykstrow
Datum: 08.08.12 17:09

To umím, ale režim spánku nechci zrušit uplně... Jen by se mi hodilo nějak vyřešit to, aby se během stahování nezapínal, aby se notebook choval jako když třeba koukam na film - to se taky nepřepne do režimu spánku.

Datum: 08.08.12 18:50

No to su rád, že se bavíme o notebooku. Trošku to na začátku chybělo.

Co ti brání nastavit si dva profily. Jeden pro napájení z baterie, který má režim spánku aktivní. Druhý pro napájení ze sitě a tam režim spánku vypneš.

Pak stačí nechat při stahování notebook připojený k síťovému napájení a je to.

Od: juicykstrow
Datum: 08.08.12 19:26

Já vim, já vim, tohle je taky řešení, děkuju. Mně jen zajímalo, jestli neexistuje nějakej fígl, že by prostě třeba systém zjistil, že se v Mozille něco stahuje, tak by se nepřepínal do spánku.

Datum: 08.08.12 20:51

Některé programy to umějí, jako ten přehrávač. A některé ne.

Mám pocit, že tohle nastavení třeba v getrightu bylo.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.