Jak vložit mp3 na internet?

Od: Datum: 08.08.12 09:14 odpovědí: 3 změna: 13.08.12 11:39

Nejde o tak jednoduchou otázku, jak vyzněla. Znám spoustu serverů jako uložto.cz, ale jde mi o něco jiného. Potřebovala bych najít stránky, kam se dají vkládat soubory, (mp3) které se zobrazí v samostatném okně. Pokud nevíte, co myslím, jde mi o soubory, které se pak dají kliknutím pravým tlačítkem normálně stáhnout. Je to tak například na mp3skull.com. Stačí zadat písničku do vyhledávání. Z výsledků si jednu vyberte a klikněte na download. Když se vám otevře nové okno, můžete pravým tlačítkem stáhnout. Je to tak na spoustě dalších webů, blogů atp. Nevíte někdo, jak na to?

Děkuji, Malorin.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.08.12 10:46
avatar

Je potřeba si někde zřídit hosting pro vlastní doménu (a obojí zaplatit) a stránky si vytvořit.

___ Nevadí-li Vám vkládání reklamy poskytovatele hostingu, můžete použít - hosting s doménou 3. řádu zdarma (plus vytvořit stránky) - využít některou "hotovou" službu s doménou 3. řádu zdarma a využít nabízené šablony (Endora, Blog, Blogger, ...)__

___ Ve všech třech případech je možné vkládat pouze vlastní tvorbu. Vkládání (nebo jak se někdo dnes "moderně schovává za sdílení" mp3 jiných skladatelů, textařů či interpretů byste porušovl/a autorská práva.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.08.12 21:08
avatar

K Ivzez doplním, abyste si přečetla podmínky, je totiž docela možné, že krom nelegálního obsahu, pornografie a věcí, které porušují zákony ČR, tam nebudete moci nahrát žádné hudební a filmové soubory (ani svoje vlastní) a ani archivy - povolí vám pouze věci, které bezprostředně souvisejí s webovou prezentací (ne že by mi na free verzi hostingu za posledních deset let někdy něco takového smazali, ale i tak..).

No a jinak soundcloud, vlastní tvorbu můžete po registraci (nebo po přihlášení fb účtem) vkládat neomezeně a dá se přehrávat a stahovat (skoro) neomezeně (stahování je omezeno na pár set přenosů).

doplněno 13.08.12 19:47:

Soundcloud: vyhledávání, výběr z výsledků, přehrávání, download (pokud ho autor povolil). Nevidím rozdíl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: malorin*
Datum: 13.08.12 11:39

Já to myslela úplně jinak... Nikdo jste se nepodíval na ten odkaz v otázce, co? Tak už to neřešte.

Díky za odpovědi apod.

Malorin

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.