Google Chrome- YouTube na celou obrazovku

Od: Datum: 06.08.12 13:25 odpovědí: 13 změna: 22.08.12 00:06

Ahoj, taky vám zlobí přehráváni videa v Chromu? Když dám youtube na celou obrazovku, tak se obraz trhá, v jiných prohlížečích se to hraje normálně. Počítač jsem pročistil CCleanerem, ale nepomohlo to. Poradíte?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.12 13:33

Google chrome odinstaluj a pouzivej jiny prohlizec.

Od: bena*
Datum: 06.08.12 13:37

Osobně tento prohlížeč nepoužívám a nedoporučuju ho, hlavně z důvodu, že odesílá naše soukromá citlivá data do Googlu, kde pak jsou různě využíváná, například pro googlí reklamní systém.

Pokud máte problém s přehráváním videí pouze v Chrome, vinu bych asi neházel na Adobe Flash Player. Nicméně nic nezkazíte, pokud si nainstalujete nejnovější verzi.

Řešení bych ale viděl buď v přechodu na jiný prohlížeč (Internet Explorer 9 nebo třeba Opera 12), případně trváte-li na Chrome, zkuste Chromium, což je svobodná odvozenina orginál Chromu, ale je vyvíjena komunitou (podobně jako Firefox) a určitě neodesílá ta data, co jsem o nich psal výše. Chromium je původně pro Linux, verze pro Windows určitě existuje taky.

Datum: 06.08.12 14:19

Tohle nejsou rady :D

Jinak- zlobí to taky, aktualizace Flash playeru mi pomohla ;)

doplněno 06.08.12 14:20:

A nebo spíš zlobilo

Datum: 06.08.12 14:49

A co by to bylo? Samozdrejme ze to jsou rady.

Od: marekk*
Datum: 06.08.12 20:15

A jak se aktualizuje flash v Chromu? Já myslel že chrom sám osobě má flash už v základu, není to tak? Takže mám jít ne Adobe stránky a tam stáhnout Flas player?

Od: bena*
Datum: 06.08.12 20:26

Ano, Chrome ho má integrovaný, aktualizace se dělá přes Google Chrome store - https://chrome.google.com/webstore?hl=cs#search/flash%20player?hl=cs - tam by měla být vždy nejnovější verze.

Jinak zkusit stránky Adobe, ideálně však google chrome poslat ke všem čertům.

Datum: 06.08.12 21:04

Ahoj, tak jsem přeinstaloval Chrome, flash, ale nic z toho nepomohlo. Není to pomalým počítečem (v opeře se dívám na FullHD bez problémů) Ale opravdu nevím, čim to je, ale chci používat Crome, nic jiného! Nenapadá někoho ještě nějaký nápad proč to blbne? Když úplně odinstaluji Chrome a zase nainstaluji, tak videa pár minut běží, ale po pár minutách to zase blbne, netušíte, cím to zlepšit?

Od: jarom
Datum: 06.08.12 22:45

Řešení potíží s chybami skriptů v aplikaci Internet Explorer na stránkách Microsoftu:

http://support.microsoft.com/kb/308260/cs

Datum: 06.08.12 23:07

Já mám chrome

Datum: 06.08.12 23:28

Já taky, a jsem spokojen. Je rychlý, jednoduchý, přehledný. + aplikace GOOGLU. A že mne špehují? Tak ať. Zjistí to co u ostatních... A vás ostatní ne?

Od: kaci*
Datum: 09.08.12 22:59

Pomůže navštívit chrome://plugins/ kde se hned na začátku nachází položka flash. Po robalení by měly být vidět dva pluginy Shockwave Flash, deaktivací prvního by měl být problém odstraněn (alespoň mě to pomohlo na dvou počítačích). Tohle řešení funguje pouze do aktualizace prohlížeče chrome na novější verzi. Potom je třeba deaktivovat plugin znovu. Zajímavé je, že video se mi sekalo jen ve windows xp a nezáleželo na výkonu počítače. Na notebooku s wondows 7 funguje normálně.

Od: kaci*
Datum: 09.08.12 23:01

Datum: 22.08.12 00:06

Jeee, dík, konečně funkční rada, ale díky i za ty ostatní, ale diky kaci :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.