Program na snímání a nahrání obrazovky

Od: Datum: 26.02.13 22:02 odpovědí: 8 změna: 01.03.13 22:07

Potřebuji kolegovi nahrát nějaký postup na počítači, aby tam bylo slyšet slovo a byla vidět i obrazovka. Program zadarmo, jednoduchý nebo na zkoušku. Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jsemlinej
Datum: 26.02.13 23:00
Ohodnoceno: 0x

Od: moviefj*
Datum: 27.02.13 06:15

Já používám tento, zatím mě nezklamal. Je možné si nastavit, jestli chcete při nahrávání obrazovky i nahrát zvuk (váš hlas), můžete tam přidat melodii, která je v nabídce, je tam toho hodně a na pochopení není těžký.

http://www.slunecnice.cz/sw/ezvid/

Od: jarm®
Datum: 27.02.13 12:08

... na pochopení není těžký :). Zřejmě pro mě je. Nainstalovala jsem, nabalilo se mi tam spousty doplňků a dělá mi to binec v počitači. Něco ještě jednoduššního by nebylo pro starší generaci?

Od: zabu
Datum: 27.02.13 13:43

Pokud máte WIN7 tak takhle:

klikněte na Start, vepište do řádku Prohledat programy příkaz psr a odešlete Entrem. Otevře se aplikace Záznam postupu při potížích a vy klikněte na Zahájit záznam. Zaznamenejte co potřebujete a pak nahrávání ukončete. Výsledkem bude jeden ZIP soubor, obsahující soubor MHT. Ten lze otevřít v internetovém prohlížeči a popisuje dění na ploše včetně kliknutí myší.

Datum: 27.02.13 14:46

Určitě vyzkoušejte prográmek Fastone Capture, používam ho léta pro pokročilý print screen. Při záznamu děje obrazovky umožňuje mj. nastavit mikrofon, mikrofon+repro nebo repro (tzn. např. zvuk přehrávaného videa). Z ulozto půjde určitě stáhnout.

Ohodnoceno: 2x

Od: jarm®
Datum: 01.03.13 22:07

Tak jsem si vybrala FastStone CAPTURE na 30 dní na zkoušku a zjišťuji, že je to fakt úžasný program. Už jsem na něm dělala i svoje koláže, protože krásně a rychle snímá a hned je to ořízlé. Ořízlé snímky se dají uložit jako fotky nebo třeba do Wordu. Zkoušela jsem i kameru a natočila postup jednoho programu a bez problémů přes net odeslala a příjemce bez problémů otevřel. Fakt je program výborný. Na snímání obrazovky jsem používala PicPick, ale to se fakt nedá srovnat.

Datum: 27.02.13 16:09
Doporučuji nahrát plochu přes CamStudio a video pak upravit třeba ve Windows Live Movie Makeru.

Datum: 27.02.13 19:05

1.Wink
zdarma, v angličtině výstupní soubor je flash animace. Stáhnutí programu: http://www.debugmode.com/wink/
Video návod

2.Cam studio
zdarma, v angličtině, výstupní soubor je video soubor avi. Stáhnutí programu: http://camstudio.org/
Video návod:

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.