Nejde na půl skype

Od: Datum: 04.08.12 12:15 odpovědí: 5 změna: 04.08.12 13:24

Dobrý den. chci se zeptat, na notebook jsem si nainstalovala skype.Všechno v pohodě jde, ale ve složce skype home se furt točí kolečko a nechce se nic načíst proč? Nebo když dám kontakty tak tam mám jenom modré pozadí, ale žádná ikona, abych mohla vyhledat ten kontakt tak nic, prostě jenom modro bílé pozadí proč? to mi chybí nějakej program? ale žádnou chybu to nehlásí .Děkuji předem za veškerou pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 04.08.12 12:48

Myslím, že bude problém s připojením k internetu. Zkontrolujte nastavení firewallu, zd-li je odchodí spojení pro Skype dovoleno.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marcakuca*
Datum: 04.08.12 12:52

Pardon že se ptám, ale nejsem nějakej odborník na pc, kde najdu to nastavení firewallu? Děkuji

Od: bena*
Datum: 04.08.12 13:05

Pokud používáte systémový firewall, najdete to v Start-Ovládací panely-Brána Firewall. Pokud ale máte nějaký program typu Internet Security a podobné, najdete to v něm. Můžete též zkusit firewall dočasně vypnout/zakázat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marcakuca*
Datum: 04.08.12 13:17

bohužel to tam bylo zaškrtlé, takže já už fakt nevím čím by to mohlo být.Ale jinak děkuji.

Od: bena*
Datum: 04.08.12 13:24

Tak ho zkuste odinstalovat, poté si stáhnout a nainstalovat program CCleaner (při instalaci odmítněte instalaci google chrome) a v CCleaneru spusťte ajk hledání chyb v registru, tak i čištění disku. Nalazené chyby opravte a udělejte si klidně zálohu.

Po vyčištění počítače CCleanerem zkuste Skype znovu stáhnout a znovu nainstalovat. Při instalaci odmítněte instalaci Skype pluginu, pokud si nedobíjíte Skype kredit a též odmítněte instalaci Bing Baru.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.