Sdileni tiskarny

Od: Datum: 07.01.13 17:42 odpovědí: 6 změna: 07.01.13 20:42

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně sdílení tiskárny. Máme doma 2 notebooky, jeden má dcera připojený v pokoji na wifi router, já druhý v obýváku, který jede jen na wifi. Chtěl bych si to nastavit tak, abych mohl ze svého notebooku tisknout na tiskárně, která je u dcery v pokoji. Nevím jak to sdílení nastavit, koukal jsem i na net, ale nějak chytrý z toho nejsem. Můžete mi prosím poradit polopatě, kde, co a jak na kterém noťasu nastavit?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.13 17:45

A máte tiskárnumkterá tiskne přes wifi nebo připojenou kabelem k notebooku dcery?

Ohodnoceno: 0x

Od: mowla*
Datum: 07.01.13 17:47

Na počítači, na kterém je tiskárna fyzicky připojena, ji nasdílíš (Start - Tiskárny, ťukneš na ni pravým, Sdílení - nastavíš Název), na druhém počítači ji pak nainstaluješ jako vzdálenou a připojíš...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.01.13 18:50

ne tiskarna neni wifi je připojena kabelem a ten nazev mam napsat ja mam canon pixma mp280? a jako vzdalenou ji na tom mem notasu nainstaluju jak dik

doplněno 07.01.13 18:52:

ještě se zeptam musi byt tiskarna nainstalovana na obou notasech nebo stači jen u dcery dik

Datum: 07.01.13 19:07

ona tiskárnu nasdílí:
Start - Zařízení a tiskárny - Canon Pixma MP280 - (pravým tlačítkem) - vlastnosti tiskárny - sdílení - zaškrtnou obě možnosti - OK.

Na svém notebooku:

Start - Zařízení a tiskárny - Přidat tiskárnu - Síťovou tiskárnu - počkat až ji to najde, vyberete ji, potom se sama nainstaluje. Pak ji jen nastavíte jako výchozí.

Počítač, ke kterému je připojena samozřejmě musí být při tisknutí zapnutý.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.01.13 20:01

ale jaky typ tiskarny mam dat vyhledat mistni tiskarnu nebo druha možnost sitovou tiskarnu dik

Datum: 07.01.13 20:42

mikihans vřele diky už to jede jak ma

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.