Můžu defragmentovat během práce na PC?

Od: Datum: 26.02.13 19:05 odpovědí: 4 změna: 27.02.13 14:24

Dobrý den,

chci se zeptat,jestli nevadí,když pustím defragmentaci a při tom dále pracuji na počítači? Jestli to nemá nějaký vliv na samotnou defragmentaci - např.zpomalení defragmentace,nebo případně špatnou defragmentaci:

Děkuji za odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.13 19:12

Je lepší v době defragmentace na PC nepracovat, Fragmentaci tím brzdíte a jakoby jí neustále přidáváte práci. Někteří Vám budou tvrdit, že je třeba i vypnout spořič a rezistentní pogramy, ale podle mě na tom zas tak nesejde. Rozhodně to PC nijak neublíží, když budete během dfrg pracovat, jen bude trvat trochu déle.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.02.13 19:18

já má nastavenou autodefgagnentaci - ani nevím kdy probíhá - takže to jistě nevadí , jen to pak poznám u ikony se mi zobrazí datum kdy proběhla

Ohodnoceno: 0x

Od: marcani*
Datum: 27.02.13 11:03

Dobrý den,

nepíšete jestli ta defragmentace poběží na disku kde máte nainstalován systém, nebo na jiném, jinak windows pokud je defragmentace na systémovém disku po určitém počtu restartu defragmentace ukončí s hlášením, že nešlo defragmentaci dokončit z důvodů častého zápisu na disk.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.02.13 14:24

Dobrý den,

děkuji Vám za odpověď.Já používám na defrafmentaci program Defraggler 2.13.

Přeji hezký den.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.