Nejdou mi na skype posilat zpravy

Od: Datum: 03.08.12 20:30 odpovědí: 7 změna: 08.05.14 19:06

prosím rádce o pomoc nejdou mi odesílat zpravy na skype zkoušela jsem všechno a furt nic. děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 03.08.12 20:38

No možná by pomohlo trošku upřesnit problém. Předpokládám, že jste přihlášená, takže co to dělá nebo nedělá, jestli to píše nějakou chybovou hlášku nebo ne. Popis závady "furt nic" je opravdu dost neurčitý...

doplněno 03.08.12 21:27:

Do podobného stavu se mi odesílaná zpráva dostane, když mám problén s netem, ovšem pokud nyní komunikujete z toho samého compu, je tato varianta nepravděpodobná...

Ohodnoceno: 0x

Od: la*
Datum: 03.08.12 21:18

no prostě když chci poslat zrávu tak se mi tam objevi ten kroužek že se čeka nez se to odešle ale furt to neodesíla už 3 dny

Datum: 03.08.12 21:24

a je dotyčný online?

Od: la*
Datum: 03.08.12 21:26

jo je

Od: itan71*
Datum: 04.08.12 22:23

Když jsou online je to nějaké divné a k tomu 3dny už jste s tou osobou mluvila osobně zda je online může být třeba neviditelný je to podobná značka jen bez té fajfky.

doplněno 05.08.12 01:06:

*hej*Při odesílání zpráv jakýchkoliv ikdyž je online musí to příjmout anebo jak chcete potvrdit jako na mobilu BLUETOOTH.*ua*

Od: pc*
Datum: 28.08.12 09:06

Dobrý den, mám podobný problém. Nejdou mi odesílat zprávy kontaktu, který je nepřítomný. Po odeslání se mi do několika vteřin objeví hlášení, že zpráva zatím nebyla doručena. Neodešle se ani při opětovném zapnutí a vypnutí. U ostatních kontaktů se mi to nestává, pouze jen u jednoho, který má nastavený permanentní nepřítomnost.

Předem moc děkuji za radu

Od: antiadore
Datum: 08.05.14 19:06

Dobrý den.

Zkuste se přihlás na svůj účet pomocí programu skype z jiného počítače. Pokud ani tam nelzou odesílat zprávy, zkuste v nastavení vyčistit soubory cookies.
Tohle u mne zatím fungovalo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.