Odinstalovaná webkamera

Od: Datum: 02.08.12 15:57 odpovědí: 5 změna: 02.08.12 16:40

Dobrý den,

prosím o pomoc, asi jsem si odinstalovala webkameru, mám notebook acer 5349. Znovu jsem si nainstalovala, ale pořád mi to hlásí hlášky jako systém nemůže najít webku nebo neni detekovaná žádná webová kamera. Zkuste ke svému počítači připojit webovou kamerou. Tak teď nevím co s tím. Děkuji všem za pomoc.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dolis72*
Datum: 02.08.12 16:12

vytrhnout z pc...pošlapat a zahodit

má zkušenost...každá Web s instaklačním CD obsahuje červa...

Vaše soukromí na našem netu,...děkujeme;)

Od: buba2204*
Datum: 02.08.12 16:24

hm, ale já jsem nic neinstalovala, při koupi notebooku bylo vše nainstalované a až teď při problému jsem webku musela instalovat z internetu znovu.

Datum: 02.08.12 16:37

to je asi po netu neřešitelné...

chce to vidět všecny nainstalované programy a pak řešit...je docela možné že ta webka neví který program využít-2 se bijí mezi sebe

víc: Dolis72@seztnam.cz

Od: nojo
Datum: 02.08.12 16:33

Máte několik možností. Zajít do kameného servisu a tam Vám to dají dohromady. Nebo si někoho najít na internetu a ten Vám to může vzdáleně dát dohromady pomocí programu TeamViewer7. TV7 vygeneruje propojovací číselné ID a číselné heslo. To můžete poslat někomu, jako jsem například já. Pokud ovšem neumíte nainstalovat TV7, spustit hostování na Vašem PC a poslat ID a heslo, tak budete muset asi jít do servisu a samozřejmě zaplatit.

Datum: 02.08.12 16:40

nejsem fanouškem této komunikace,ale používám...SuperWebkam

jednoduše,přehledně...:)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.