Grafika - modra smrt

Od: Datum: 25.02.13 23:55 odpovědí: 6 změna: 26.02.13 19:04

Čau, mam problem s grafikou. Jednoho dne jsem hral hru a zničeho nic mi zčernala obrazovka, zmačkl jsem restart, a hned co mě překlapilo (už totu jednou bylo), pruhy u uvodni stranky, ale bios byl bez pruhu a to same načitani Win7, ale jakmile načetl, tak mi naskočila modra smrt. Už se mi to jednou stalo, ale to ty pruhy byly ohodně horši, tak se grafika zapekla a byla jako nova. Ale co tet? V ovladačich jsem grafiku někdy trochu taktoval, ale teplota nepřesahovala ani 80 stupnu. Tet jedu zatim na založni grafice.

Prosim o pomoc.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.13 00:21

80° C je celkem dost, já mám takový špatný pocit i když mi přesáhne 60 °C. Nevíš jak se PC choval před pádem? Pokud odešly u grafiky paměti, tak se ve hře některé prvky nenačítaly, nebo načítaly šptně ( mohly se i zvýšit FPSka). Pokud se snižoval výkon grafiky (FPSka šly dolů) a začla se hra více sekat, odešlo jádro. Tak jako tak musíš grafiku vyměnit, oprava by se nevyplatila (pokud to vůbec jde).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.02.13 00:22

Zkus jí znova "upéct" a buď bude chodit nebo už nebude. Řeknu to asi takhle: Ta už dodělává. (teda spíš dodělala) :D

Ohodnoceno: 2x

Od: lllbbb
Datum: 26.02.13 11:11

A nebude něco ve winu? Protože ta jinači grafika mi teš někdy hazi modrou smrt.

Datum: 26.02.13 12:05

Nebo ještě tak se zeptam, když nemam zrovna termopastu, mohl bych tam nechat tu stava jici a zapect grafiku?

Datum: 26.02.13 16:15

Chladící pastu bych vyměnil. Koupíš toho takovou malou tubičku asi za 30kč s 10 % stříbra.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.02.13 19:04

Jj, to zajdu v ponděli.

BTW.: jelikož jsem neměl pastu tak jsem tu starou setřel na hladky papir a ještě vrstva zustala na chladiči. Zatim hlidam teploty.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.