Grafická karta

Od: Datum: 26.07.12 16:40 odpovědí: 2 změna: 27.07.12 20:22

Zdravím, mám problém z grafickou kartou. Po zapnutí pc vyskočilo upozornění o pádu a že se ovladač automaticky obnovil nebo něco takového. Potom to padlo uplně tak jsem to v nouzovém režimu nastartoval přes bod obnovení .

Chtěl jsem aktualizovat ovladače ale hlásí že jsou v pořádku a že je tam nejnovější verze

os win7 32 bitSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: martinzprahy*
Datum: 26.07.12 19:40

Specializujte problém jako nejde Windows Aero nebo některé aplikace/hry.. Pokud vám JEN vyskočilo před obnovením a PO NĚM UŽ NE a žádné zpomalení změny v rychlosti či v zobrazení nepociťujete, mělo by být vše v pořádku. Což mě přivádí k otázce co jste instaloval za aplikaci před pádem, bod obnovy se vytváří vždy když něco instalujete, vinu by natom mohla mýt právě tato aplikace..

A aktualizace vám asi nešla z důvodu vámi napsaného že je tam nejnovější verze, tj. pokud byla i před obnovou nejnovější verze tak není co aktualizovat. Jsem zatím v tomto ohledu amatér nikoli začátečník takže mojí odpověď berte s rezervou ale na mém postarším notebooku se to stalo tak 1-2 do roka a vždy za to mohla chyba způsobená buď špatnou instalací/spuštění/odinstalování/ukončení aplikace nebo ale v to nedoufám, hrabání se v nastavení grafické karty - taktování rychlost atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: reno*
Datum: 27.07.12 20:22

Právě že nic jsem neinstaloval ani jsem se nehrabal v nastaveni *nevi*

poslední instalace byla aktualizace windows defender kb 915597 která vždy po obnově systému naskočí znovu

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.