Jak obnovit-zachránit data na HDD?

Od: Datum: 25.07.12 16:53 odpovědí: 5 změna: 28.07.12 12:18

Prosím,jak obnovit data z hardisku,disk se mi nezobrazuje v počítači,nevíte co s tím,nerad bych o svá data přišel,že prý to dělají v Praze a je to drahé,jsem student a neměl bych na to,co tedy dělat a také jsem se dozvěděl na netu o podvodnících ohledně tohoto,abych nenaletěl,neporadil by někdo,díky,jak disk zachránit?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.12 17:00

Takových problémů co může být s diskem!

Přestal se zobrazovat najednou, z ničeho nic? Točí se? Vydává nějaké neobvyklé zvuky? Zkoušel jste se na něj podívat pod jiným operačním systémem?

Pokud je disk fyzicky mrtvý, pak se data obnovují tím, že se sežene naprosto stejný a přendají se datové plotny do něj. A i potom se obnoví jen část dat, přitom je to za hodně tlusté peníze.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 28.07.12 12:18

Obvykle odejde elektronika a namontuje se elektronika ze stejného ale funkčního HDD. Dnes je snad vše na konektory a šroubky, takže i zručný amatér to zvládne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 25.07.12 17:01

Podle formulace dotazu soudím, že počítače nejsou tvé hobby - to, co popisuješ, může mít řadu příčin a jejich odstranění může být otázkou několika minut ´zadarmo´, ale také několika hodin v ceně pár tisíc, možná je chyba fatální... ;) Obrať se na někoho znalého v okolí, ať aspoň víš(me) příčinu chyby...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kejki
Datum: 25.07.12 22:44

Nevidíš ho v Tento počítač. Co Správa disků? Dělají to i v Brně, nejen v Praze. A soud proběhl jen s jednou firmou, bohužel nezanikla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.07.12 12:07
avatar

Byla to "DataRecovery" (zachrana-dat.cz).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.