Nejde spustit windows NTLDR

Od: Datum: 24.07.12 19:09 odpovědí: 7 změna: 26.07.12 15:40

potrebuji poradit nejde mi spustit windows NTLDR is missing Press Ctr l¸plus Alt plus Del to restat

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: helena22*
Datum: 25.07.12 13:49

potrebuji jeste vedet jak nahodit cd instlacni nic mi to nedela

Od: bena*
Datum: 25.07.12 13:53
Po zapnutí počítače mačkejte hned F8 nebo F11 nebo F12[nevím co to je za počítač, dole to často je napsané na obrazovce, co která klávesa dělá, toto jsou nejčastější], abyste se dostala do menu výběru spouštění, kde vyberete CD-ROM a můžete pokračovat podle pokynů na té stránce.
Ohodnoceno: 0x

Od: helena22*
Datum: 25.07.12 14:32

ukazuje mi to HDD ,CD-DVD ,FDD,LAN cim potrdit

doplněno 25.07.12 14:35:

potrdim entrem dvd se stejne nenahodi

Od: zabu
Datum: 26.07.12 13:48

zadnej enter. Uložit a vyskočit. Většinou je to F10.

Datum: 26.07.12 13:33

Hehe jo to si pomatuju nelze najít Ntldr nebo jak tak víš co šoupni do mechnaiky cd restartu jat se to nabotuje a udělej znova čistej reinstall smazal sis troubo botovací soubor :D

Od: bena*
Datum: 26.07.12 15:40
Já Vám Davide taky nevyčítal, že jste trouba, když jste se tady ptal na něco. Není nutný kvůli vymazání jednoho souboru reinstalovat systém, stačí ho extrahovat z instalačního CD, jak už tady někdo dával ten odkaz. jednoduché, otázka pěti minut.
Ale pokud ten systém je zabordelenej, tak čistá instalace by byla pak dobrá po extrakci NTLDR.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.