Nainstalovaní webkamery

Od: Datum: 24.07.12 11:30 odpovědí: 5 změna: 24.07.12 18:51

Dobrý den, mám notebook s vestavenou kamerou. Já bych si tam chtěl připojit vlastní externí, ale nějak se mi to nedaří. Nevíte někdo jak na to? A jestli je to vůbec možné? Předem děkuji za rady

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 24.07.12 12:33

Jakou kameru se snažíš nainstalovat? USB či IP? A co ti notes po připojení hlásí?

doplněno 24.07.12 15:36:

Vypni vestavěnou v Ovládacích panelech...

Datum: 24.07.12 12:40

A jaký máš systém?

Datum: 24.07.12 15:24

Mám Windows Vista, webka je přes USB, když jí zapojím, tak se automaticky začne vyhledávat zařízení, to se naistaluje, ale nejde mi to nikde spustit, vždy se zapne webka na notebooku

Datum: 24.07.12 18:51

Třeba u Skype musíš v nastavení vybrat požadované zařízení (novou kameru). Žádný program nepotřebuješ, je si v tom svém musíš nastavit kameru novou.

Datum: 24.07.12 16:07

Ke kameře obvykle dostaneš CD s instalací a aplikací. Pokud tu aplikaci nainstaluješ, tak tam bývá na výběr zdroj obrazu. To znamená, že bys tam měl mít na výběr z obou kamer. Pokud nemáš CD, tak lze stáhnout jakýkoli free program pro kameru a nabídne ti v podstatě totéž. Já svého času používal tuším program Kamera 2004 a měl jsem tam na výběr vestavěnou kameru, USB kameru i obraz z TV karty. Stačilo si jen v nastavení vybrat.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.