Tvorba dabingu - jaký program

Od: Datum: 22.07.12 08:25 odpovědí: 6 změna: 22.07.12 19:56

Dobrý den je nějakej program ve kterým se dá tvořit dabing? mysím to tak že napíšu větu a ono mi to udělá dabing? chtěl bych nadabovat video ale mám strašný hlas :-D děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stribrnak*
Datum: 22.07.12 08:27

zkus tu nevím kolik se tam toho vejde

http://www.oddcast.com/home/d…s/tts/tts_example.php?sitepal

doplněno 22.07.12 09:27:

zkus to ještě tady

http://www.acapela.tv/en/talking-card/GoodOldTimes/

Datum: 22.07.12 09:41

Mnozí se domnívají, že jejich kvalita hlasu je mizerná. Někdo to přičítá zreslení zařízení, někdo má pro to jiné vysvětlení.

Na trhu je nesčetné množství softwaru na tvorbu a úpravu zvukových záznamů. Cena i zpracování SW je značně rozdílné.

Pokud si chceš nadabovat film - doporučuji vlastním hlasem. Nejen, že použitím SW daný dabing bude strojový, ale ve výsledku bude stát za nic. Naproti tomu vlastní ti zaručí pořádnou dávku zábavy, možnost značné improvizace, a perfektní výsledek.

Bohužel jsou potřeba znalosti. Po přečetení jednoho článku není dostačující. Na internetu máš nespočet možností, jak k informacím příjít.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.07.12 10:31

Souhlasim, programy ktere dokazou precist text opravdu nestoji za to. Je to pocitac.

Ale existuji programy, ktere upravi tvuj hlas tak, aby se ti opravdu libil.

Datum: 22.07.12 11:57

To bude tím, že se poprvé slyšíte "zvenku", bez hlavových ozvěn a rezonancí. Ostatní vás takhle slyší každý den.

Datum: 22.07.12 12:02

Namluv to normálně, je to nejlepší ;)

Od: oniel*
Datum: 22.07.12 19:56

A jak se jmenujou ty programy na upravu toho hlasu tak aby se mi libil?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.