Vypalování staženého filmu, jak na to?

Od: Datum: 21.07.12 18:33 odpovědí: 19 změna: 25.07.12 19:44

Dobrý den. Mám stažený film v avi. Na vypalování DVD používám: Nero Burning ROM. Někdy se stane, že DVD nejde přehrát. Jak se má správně film stažený v avi, vypálit. Poradíte? Jestli to jde, tak krok za krokem. Děkuji Viky.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.12 19:03

Pokud vim tak stazeni filmu neni protizakonne, ale jeho ulozeni na nejake medium uz ano, a tady na poradne jsou urcita pravidla, takze poradit vam by bylo proti pravidlum.

Upozornění od administrátora 21. 07. 2012 19:25:56
nelegání je šíření... tedy uložení a poskytnutí někomu dalšímu.

Od: viky®
Datum: 21.07.12 19:12

Domnívala jsem se, že vypálení pro svojí potřebu není protizákonné. Promiňte.

Datum: 21.07.12 19:22

Viky, já mám Nero 7 a ke spolehlivému vypálení používám Nero Vision. Vypálím jako klasické DVD. Nastavíš si klasickou DVD nabídku - tlačítko, máš možnost napsat do titulní strany název filmu a prostě se pak chová jako klasické DVD. Vypalování trvá skoro dvě hodiny, protože si to Nero přepočítává do DVD formátu. Ale výsledek je spolehlivý.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.07.12 19:49

Dobrý den Ladine, děkuji za návod, jak vypálit DVD, vyzkouším. V avi, si stahují proto, že jinak si stáhnout nic neumím. Jen vysvětlení.

Děkuji Viky.

doplněno 22.07.12 19:33:

Ladine, díky radě jsem našla NERO VIsion 5 a mohu si vypálit, co budu chtít. Tady je. Děkuji Viky

Datum: 21.07.12 20:02

To já taky, protože většinou nic jiného nenajdeš. A právě když to potřebuji přehrát spolehlivě ve stolním přehrávači, který neznám a nevím, co umí, tak to pálím v Nero Vision jako DVD.

Datum: 21.07.12 19:28

je to tím, že AVI používají různé kodeky a občas někdo použije nějaký, který DVD přehrávač neumí. Zkuste tedy použít návod LADINPRAHA, nemám vyzkoušeno, ale zní to dobře :)

Jen jedna nevýhoda: bude to DVD a ne jen AVI na CD popř. 5-8 filmů avi na jednom DVD :)

Datum: 21.07.12 19:31

Po dlouhé době jsem právě před chvilkou jedno DVD vyrobil.

Datum: 21.07.12 19:50

Děkuji všem za rady. Viky.

Datum: 21.07.12 21:12

To, že ti někdy nejde přehrát přepálený film se dá jednoduše řěšit. Než klikneš na tlačítko "vypálit", tak sniž vypalovací rychlost. Já mám starší domácí kino a měl jsem taky problém s přehráním. A od doby co jsem snížil rychlost je vše OK.

Datum: 22.07.12 00:48

Dobrý večer Mirku, můžete mi prosím napsat v jaké rychlosti vypalujete? Děkuji.

Datum: 22.07.12 05:18

Cim mensi, tim lepsi. Takze pokud date rychlost tu nejmensi bude to jen k dobru, akorat se to bude vypalovat dele.

Od: bena*
Datum: 22.07.12 13:30

Navrhuju pálit 4x, 8x je taky dobré. 16x je už moc rychlé. 2,4x a menší jsou zbytečně pomalá.

Datum: 22.07.12 13:50

Dobrý den Béňo, děkuji za odpověď. Potřebovala bych se ještě zeptat, když je někdy koncovka, mus.avi, co to znamená? Děkuji. Viky

Od: bena*
Datum: 25.07.12 19:34

AVI je přípona filmového klipu. jenže není AVI jako AVI a pokud stahujete z Uloz.to, tak se mrkněte do podrobností, protože pod AVI se může schovávat DivX nebo MPEG4.Počítač většinou problém s přehráváním problém nemá, ale DVD přehrávač ano, proto pro DVD přehrávačw radši hledejte MPEG4 nebo lépe MPEG2.

Datum: 25.07.12 17:15

Vypaluji rychlostí " 4x(5540 KB/s).

Datum: 22.07.12 17:02

něco mi říká, že bychom měli oddělit 2 věci: - nerozpoznaný disk (pak snížit rychlost vypalování) - neznámý formát filmu (TV by měla hodit podobnou hlášku), pak je nižší rychlost na nic a je potřeba viz návod LADINPRAHA...

Od: mkat®
Datum: 22.07.12 16:32

Možmo že toto bude od veci,ale ja sa už netrapim a nenapalujem filmy na DVD.Ked si chcem nejaky film ,ktory mam v počitači ,pozrieť,tak si ho dam na USB kluč.V dnešnej dobe je už skoro všade pripojenie na USB.Mam to urobene rychlejšie a hlavne lacnejšie,no a v neposlednom rade sa mi doma nepovaluje hromada dvd-čiek.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.07.12 20:19

Děkuji Vám všem za všechny rady, Otázka už je úplně vysvětlena. Viky

Od: bmbx®
Datum: 25.07.12 19:44

Není pravda, že čím nižší rychlost pálení, tím lepší. Nejlepší je zlatý střed, i pomalé pálení vede k nedokonalému pálení.

doplněno 25.07.12 19:49:

Zde je to potvrzeno testy:

http://www.svethardware.cz/ar…F278CEBCC12570560038E9BE.html

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.