Adata ch94 320gb hdd

Od: Datum: 19.07.12 09:46 odpovědí: 3 změna: 26.08.12 13:27

Dobrý den , chci se zeptat jak vyřešit problém s HDD Adata CH94 320GB. Když ho připojím k pc tak se počítač trochu zasekává a nejde spustit některé programy. V Tento Počítač se disk nezobrazí přitom harddisk nomálně bliká.

Děkuji za pomoc.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.07.12 10:12

HDD by se měl v Tento počítač ukázat, případně by měla vyběhnout hláška, že mu třeba chybí ovladač na USB. Mně ext. HDD nebliká, ale zeleně svítí. Bliká oranžově při přenosu dat. U mého PC také obvykle musím HDD připojit přes dva porty USB, protože jeden napajení a data neutáhne, přitom v NB stačí jeden. Takže se podívej na to, jestli nepotřebuje připojení přes dva porty, případně do správce zařízení, jestli nechybí nějaký ovladač.

Od: wr10
Datum: 19.07.12 15:52

Já jsem si taky prvně myslel že problém je v připojení přes 2 porty ale i když sem použil ten "Y" kabel tak problém přetrvává. Když se chci podívat do správce zařízení v době kdy je harddisk připojen tak se správce ani nenačte ... a jakmile harddisk odpojím tak se správce hned spustí.

Od: mrtester
Datum: 26.08.12 13:27

Pokud používáte Win XP spolu s antivirovým programem NOD32 o Esetu se toto děje.. Pomůže restart Win (s připojeným USB diskem) a okamžitá deaktivace NODa ihned po naběhnutí systému.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.