WORD - automatické opravy

Od: Datum: 18.07.12 12:19 odpovědí: 4 změna: 18.07.12 13:41

Potřeboval bych, aby se mi např. při započetí psaní Uv napsal celý výraz ... Uvést zabezpečení. Přidal jsem to do Možnosti aplikace Word - Automatické opravy do té tabulky a gal OK, ale stále se nic neděje:)) Prosím o radu jak to aktivovat a uložit, aby to chodilo.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.12 12:58

Já mám tedy americký Word, ale v principu by neměl být rozdíl. Jste na správném místě. Zkuste zaškrtnout obě zaškrtávátka.

Datum: 18.07.12 13:09

To, co jste mi ukázal je pro matematiku, ale já potřebuji, aby mi to fungovalo navoleno na kartě "Auto correct" a tam mi nesvítí puntík - nahrazovat jako prostý text (2. volba je HTML).

Datum: 18.07.12 13:20

mně to funguje roky bez problémů... není to anglicky ani česky, ale je to srozumitelné...

doplněno 18.07.12 15:25: Někdy i mizerná mezera je důležitá.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.07.12 13:41

Moc děkuji, už to funguje, stačilo napsat, že se musí zmačknout ten mizernej mezerník !:))

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.