Jak zjistím přihlašovací heslo na win7

Od: Datum: 17.07.12 20:08 odpovědí: 5 změna: 17.07.12 21:24

Ahoj Všichni

Potřebuju poradit jak zjistit heslo k učtu na win7 (na učtu jsem ale nevím heslo) dala mi ho máma abych nepařil hry ve dne v noci :D ocenuju každou pomoc a omluvte mojí gramatiku


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.12 20:13
avatar

Zdravím Vás,

heslo vám bohužel nemohu sdělit, a to z mnoha důvodu. Za prvé ho nevím a za druhé, vaše matka měla jisté a dost oprávněné důvody vám heslo nedat či změnit. Všechno se má totiž dělat s mírou. Víte, že máte nedostatky v gramatice, tak proč se jí nevěnovat místo paření her a zjišťování hesla... Anzionka.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: mowla*
Datum: 17.07.12 20:25

Heslo zjistit nelze...

Lze je změnit - ale - jak už píše Anzionka...

;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.07.12 20:32
avatar

Lidi co na těch hrách vidíte, že u toho dokážete sedět celý den? To nemáš nic jinýho na práci?

Ale abych se vrátil k otázce, zjistit heslo asi nejde, nebo aspon jsem po tom nikdy nepátral. Jednou jsem odstranoval heslo u zaheslovanýho účtu, když tam nebyl žádnej jinej a nebylo jen tak. Ale podařilo se.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: bena*
Datum: 17.07.12 21:21

jenyk: Nemůžu, než souhlasit.

P.S.: V noci se má spát a matka udělala jedině dobře, vzkaž ji moji pochvalu a pozdravení Pokud nemáš co na práci, cho´d ven. Pobyt na čerstvém vzduchu ti jistě pomůže a pokud se projdeš nebo projedeš na kole, prospěješ i zdraví a budeš mít z toho dobrý pocit. Nebo si najdi brigádu. A pokud chceš, aby ti matka povolila počítač, zkus třeba doma častěji uklízet, neodmlouvej a tak dále. Vše se dá, když se chce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: daniell*
Datum: 17.07.12 21:24

Heslo zamklý nezjistíš můžeš ho zjistit až ti mama pc odemkne až teprv v tů chvíli s tim mužeš něco dělat. Stáhni si nějaký dekodér nebo něco podobného aby jsi zjistil heslo až bude odemklé.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.