UPC - výpadky internetu co 10 minut

Od: Datum: 09.03.13 22:40 odpovědí: 4 změna: 09.03.13 23:38

Posledních 7 dní probíhá krátké (cca. půl minuty) odpojení internetu poskytovatele UPC v lokalitě Hranice na Moravě opravdu velmi často. Máte podobnou zkušenost?
Upozorňovali jsme na tuto situaci UPC několika formami (poradna na Facebooku, přes kontaktní formulář na webu), ale nikdo nic neřeší. Pohoda klídek, hlavně že klient platí. *palec*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hin
Datum: 09.03.13 22:48

Opravdu si myslíte, že vám tady někdo vyřeší vaše výpadky?

Ohodnoceno: 0x

Od: vladimir2*
Datum: 09.03.13 22:54

Já vás neprosím o vyřešení výpadků spojení.

Otázka zní jasně. Zda někdo další má v uvedené lokalitě podobný problém.

Datum: 09.03.13 22:50

Zkuste písemnou reklamaci s požadavkem slevy na paušálu ve výši 50 % až do doby vyřešení problému, žádejte zpetně od doby, kdy se problém vyskytl (požadavky jste si doufám zálohovali).

Máte-li možnost přejít k jinému poskytovateli připojení k internetu, můžete pohrozit odchodem.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 09.03.13 23:38

Upozorňovali jsme ... - asi málo důrazně. Ještě se mi nestalo, že by na kontaktní formulář neodpověděli. Lze využít i telefon nebo nabízí službu, že mě kontaktují oni. Já jim zadám problém, dotaz a oni volají třeba několikrát, než se jim podaří mě na telefonu dostihnout. UPC kontaktuji při každém problému a nemám problém z nich každý rok vyrazit nějakou slevu.

doplněno 09.03.13 23:40:

Klient jim taky musí ukázat, že by případně platit nemusel.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.