Proc nejde ulozit slozku na plose

Od: Datum: 17.07.12 17:55 odpovědí: 2 změna: 17.07.12 18:55

prosim o radu at si stahnu cokoliv a chci si to dat na plochu neukaze se mi to tam i kdyz instaluji nejaky program na plose nemam vubec nic,pravdepodobne nekdo z deti na neco klikl.prosim o radu jak to napravit moc dekuji


avatar
Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 17.07.12 18:13
 
avatar

Jestli nejsou na ploše žádné ikony, tak klikněte na plochu pravým tlačítkem, vyberte seřadit ikony a zobrazit ikony ploše.

doplněno 17.07.12 18:34:

To nahoře je pro XP.

Pro Win7 - pravým tlač. na plochu - zobrazit - zobrazit ikony na ploše

 
Od: bena*
Datum: 17.07.12 18:55
 

Na plochu doporučuju dávat pouze spouštěče nejpoužívanejších programů. Soubory, které jsou na ploše jsou totiž při startu systému načítány do operační paměti, čímž pak při větší zátěži bude počítač mnohem pomalejší (nebude mít dostatek volného místa v operační paměti). A pokud na ploše máte obrázky nebo filmy, tka to je ještě o to horší, že načítá jejich miniatury do té operační paměti.

Na tyto soubory jsou vytvořeny speciální složky Dokumenty, Obrázky, Hudba a Filmy, ve Vistách a novějších je tma i složka Stahování a další. najdete je ve Startu neb osi můžete na plochu dát zástupce oněch složek pro rychlejší přístup.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.