Čištění disku C

Od: Datum: 17.07.12 12:33 odpovědí: 4 změna: 17.07.12 13:52

Zdravím a činím dotaz na nabídku v CCleaner/nástroje/čistič disku. Tato nabidká má 2 možnosti:

1. pouze volníé místo,

2. celý disk (všechny data budou smazána).

Ptám se na bod 2., pokud zadám oddíl "C", kde mám OS (XP), tak CCleanr vymaže i OS jako při formátování? Nikde jsem nenašel informaci co, či jak si mám uvedené v CC (všechny data budou smazána) vykládat. Je nainstalovaný OS pojímám CC jako data?

Dík za vysvětlení.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 17.07.12 12:56

Pokud budeš čistit systémový disk, vol Pouze volné místo - toto čištění je důkladnější, než formát!

Ohodnoceno: 2x

Od: bena*
Datum: 17.07.12 13:19

Vyčistit celý disk mslím znamná vymazat celý disk. vyčistit pouze volné místo je dobré, pokud jste mazal nějaký soubor, který nechcete, aby se dal obnovit z disku.

Jinak pamatujte, že systémový disk za běhu onoho systému zpravidla nenaformátujete ani nevymažete, protože systém to odmítne.

Datum: 17.07.12 13:36

Díky, vše dělám běžně. Pouze mne zaujala nabídka CCleaneru a proto jsem hledal co znamená právě u oddílu "C", když tam bývá OS. Jasně vím, že "C" naformátuji pouze při přeinstalaci OS což jinak ani nejde.

Od: bena*
Datum: 17.07.12 13:52

Zůstal bych u běžného čistění disku a registru každý týden nebo 14 dní

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.