Neustále padá Sony vegas

Od: Datum: 14.07.12 17:45 odpovědí: 13 změna: 14.07.12 22:13

Dobrý den,

Mam takový problém s programem Sony Vegas. Vždycky, když v něm upravuji nějaké náročné video a hlavně chci jej vytvořit, po nějakém čase mě Sony Vegas spadne a píše to hlášku ''Sony Vegas přestal pracovat''. Tato hláška se mě ukazuje vždycky! Já už mam nervy v kýblu. Prosím Vás, co s tím? Já potřebuji upravovat náročná videa a nechci zrovna, aby mě uprostřed mého projektu Sony Vegas spadl a všechno bylo ztracené.

Předem děkuji za odpověď ;)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.07.12 17:59

Ukládat, ukládat, ukládat. Aby se toho co nejmíň ztratilo.

Od: anonym55
Datum: 14.07.12 18:02

A jak? já jsem si ten sony vegas nainstalovat teprve před týdnem a umím v tom jenom něco... Tak prosím jak?

Datum: 14.07.12 19:34

Tak jako první (ostatně to snad u všeho co dělám) je, že si založím nový projekt. Pak do něj importuju potřebný videa a zpracovávám. Samozřejmě občas si v průběhu práce projekt uložím. Bohatě na to stačí klasická zkratka Ctrl+S. Pak se můžu kdykoliv vrátit k poslednímu uloženýmu místu.

A když přestane Vegas pracovat zkoušels chvilku počkat až se vzpamatuje? Nebo jsi ho hned odstřelil?

Datum: 14.07.12 19:43

jj, děkuji! tu klávesovou zkrátku jsem potřeboval, jenže je problém, že se ukáže ta hlášku právě, když to zpracovávám to video... Jen tak se to ukáže...

Datum: 14.07.12 19:45

Tak zkus chvilku počkat, jestli se to vzpamatuje nebo jestli to trvá dlouho.

Od: jofa®
Datum: 14.07.12 20:04

Sice nevím, jak je to u Sony Vegas, ale u Pinnacle je v nastavení-automaticky ukožit projekt-, to znamená, že se vše co udělám, okamžitě uloží, a v případě spadnutí a spuštění Pinnaclu, načte vše co bylo před " pádem". Píši to proto, že u Vegas je tato možnost rozhdně také. Nemusíte nic klávesama ukládat. Chybu ale máte zřejmě jinde a to v softwaru. Znovu nainstalovat, pokud zvládá váš PC tento soft.

doplněno 14.07.12 20:11:

Takové HD video z kamer formátu AVCHD je velice náročné na harware. Nevím co to upravujete za videa.

doplněno 14.07.12 20:13:

Oprava: ...rozhodně...hardware .

Datum: 14.07.12 20:20

V mém sony vegasu se to taky tenn projekt po pádu, jenže je problém, že mi spadne několikrát. Tudíž podruhé se mi ten projekt už nenačte...

Datum: 14.07.12 20:30

Musíte hledat problém jinde a to ve vašem PC nebo v samotném Sony Vegas. Buďto to nezvládne , jak jsem psal, váš PC a nebo znovu přeinstalovat samotný software. Nevím odkud ho máte, ani co upravujete za videa ( formát atd.)

doplněno 14.07.12 20:32:

Co je to u Vás náročné video? Blíže upřesnit.

doplněno 14.07.12 20:34:

A jak je na tom PC s hardwarem?

Datum: 14.07.12 20:44

- Náročné video - video, které podle mě je dost bohaté. Má hodně efektů, přechodů atd...

- Jinak můj počítač je notebook s Windows home premium 64-bit. Procesor AMD (něco) je 4 jádrový. Jinak zde máte podrobné informace: http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z565-d193275.htm

- Software je myslím legální. Asi nevím, mě jej tam instaloval brácha. Je větší machr na PC, ale i s tímto problém si neporadí, protože se sony vegasem nepracuje.

Od: bena*
Datum: 14.07.12 22:13

Legální.. no kupovali jste ten Sony Vegas? Pokud ano, je to legální, pokud ne, je to pirátská kopie a je možné, že je problém tam.

Od: bena*
Datum: 14.07.12 20:32

Je program legální?

Datum: 14.07.12 21:07

Více vám neporadím. Podle mne je to v PC. Možná i v 64-bit verzi. Snad se ozve někdo, kdo s Vegas pracuje. Pokud to pádá až při vytváření ( renderování), pak to nezvládá PC.

doplněno 14.07.12 21:16:

Podíval jsem se zběžně na ten soft a měl by jste tam správně mít Sony Vegas 32/64 verzi.

doplněno 14.07.12 21:20:

To znamená 64-bit verzi.

Datum: 14.07.12 21:53

Při renderování to nepadá, ale při samotné úpravě. Jinak děkuji za radu...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.