Problém s vypnutím počítače

Od: Datum: 14.07.12 14:23 odpovědí: 4 změna: 14.07.12 20:16

Mám Acer TravelMate s Win 7 a při klasickém vypínání přes Start-Vypnout mi na displey skočí Odhlašování, ale noťas se nevypne.Samozřejmě jsem před vypnutím ukončil všechny aplikace, přesto se odhlašuje celou noc a stejně se nevypne.Můžete mi prosím někdo poradit-jsem laik.

Dík všem


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.07.12 14:38

Myslím,že se vypne zavřením desky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.12 14:54

:D :D zase až takovej lajk nejsem :) záleží jaký je tam nastavení, Dá se nastavit že při zaklapnutí notasu se bud vypne, nebo nic dělat nebude nebo se hodí do usporného režimu. pořád to neřeší nic z toho aby mi to nějak pomohlo. Ikdyž to zaklapnu stále to dál jen chroustá a chroustá a chroustá...

Od: mowla*
Datum: 14.07.12 16:09

Jakožto nejpravděpodobnější bych vidět nějakou ´veš v kožichu´... ;) - zkus nějaký AV test z ´čistého´ bootu (např. Avast - Test po restartu).

Píšeš o čištění, odinstalacích atd., OK - asi bych to stejně - pro jistotu, ´projel´ ještě jednou... ;)

Další, které mne tak z fleku napadá, je narušený či příliš velký swap - nesedím u Win7 (a z hlavy nevím) - ale někde ve Vlastnostech počítače - Výkon (či Ovládacích panelech) je nastavení velikosti stránkovacího souboru - zkus jej zmenšit na minimum, pokud to pomůže, poté zvětšit ´s rozumem´.

Případně ještě spustit Scandisk a Defragmentaci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.12 20:16
avatar

Mám Acer TravvelMate 2355 LC s Windows XP a občas se mi to stane také, stalo se mi to i po čerstvé čisté instalaci XPček. Takže na havěť to netipuji. Také by mne zajímalo, čím by to mohlo být [přičítala jsem to malé paměti (mám jen 256 MB), myslela jsem si, že malá paměť nezvládá rychlé uknčení všech programů].

PS: "Vyřešila" jsem to naprosto nevhodně - přidržením (cca 5 až 7 s) tlačítka pro vypnutí.

doplněno 14.07.12 20:16:

Samozřejmě mělo být TravelMate...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.