Jak monitorovat?

Od: Datum: 13.07.12 10:22 odpovědí: 2 změna: 13.07.12 11:07

Zdravim chtěl bych monitorovat venkovní dveře a okolí svého domu za pomocí webkamery.. tu umístím za okno ale jaký program použít?pro obyčejný monitoring nepotřebuji nic speciálního ale v případě že chci mít nahravku třeba za týden což je nahravka 168hodin tak to abych měl hodně velkej hard,, *uf* a tak se ptám jaký program použít aby nahravka videa zabírala minimum a mohl jsem mít třeba nahraný celý měsíc?dit v některých firmách jsou schopný dohledat nahravku třeba v rozmezí dvou let tak jak to ukladají?potřebuji jen program který bude nahravat a zároven video konvertovat do minimalní velikosti.Děkuji za odpovědi..

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 13.07.12 10:52

Já jsem dostal ke své web kameře software, který nahrává jen při nějakém pohybu, něco takového by rozhodně bylo dobré.

doplněno 13.07.12 11:10:

našel jem něco pro inspiraci:

http://technet.idnes.cz/jak-p…c=A071209_224315_software_dvr

Datum: 13.07.12 11:07

Protože plánuji něco podobného, tak jsem si jako úložiště pořídil NAS server. Ke každé kameře je dodáván SW, kde se dá nastavit např. spuštění jenom při detekci pohybu, nahrávání videa nebo fotek a u videa počet snímků za sekundu. Aby byl objem dat co nejmenší, tak musí kamera umět nahrávat ve formátu H.264. Jenom pro srovnání - zatím používám analogovou kameru a na 16GB kartu se mi vejde cca 3,5 dne při nastavení 1 snímek za sekundu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.