Instalace hry Duke Nukem 3D

Od: ® odpovědí: 5 změna:
Ahoj lidi v novém roce!
I v roce 2008 se bez Vás neobejdu. Nevíte ( a vy určitě víte ) jak s tím hnout, to co je na obrázku je celý co dokážu, prosím poraďte mi díky. ( nedávno jsem instalovala taky nějakou hru, kde byl na netu podrobný popis instalace typu: instalovat ...exe a ...ddl , pak z Laucheru do.. - pak už to jde, ale tohle zase nevím) *bzum*

Instalace hry Duke Nukem 3D
5 odpovědí na otázku

0x
Pokud jde o Duke Nukem 3D mám dojem, že má problém jet pod Windows. Odkud to máš, kde byl ten návod a jak jsi k tomu přišla nám řekneš? My to vyzkoušíme a řekneme, kde děláš chybu a jesti opravdu děláš chybu.
Hezký den.

0x
Nu zkus pustit tu hru v režimu kompatibility- to najdeš např prave tl na duke3d.exe a tam to bude. Další možností je pustit hru v nějaké DOS emulátoru- třeba dosbox: classicgames.ic.cz/... tam je ke stažení jak hra tak i nějaký návod... dosbox.com/...

0x
Podrobný návod jak hru zprovoznit najdeš zde:
buildxp.deathmask.net/...

ahoj, víte co, jak tady mám ten obrázek - spouštím to přes "dávkový soubor pro systém MS-DOS", kupodivu to spustit jde, tak jsem to vytáhla na plochu ( kopírovat - vytvořit zástupce) a jde to dál, ale ikona vypadá jak vypadenej šroub z traktora, tak nevím, mám to tak nechat? Dík
Jestli ti to funguje, nechej to tak, nebo změň ikonu, pokud to půjde. Jestli se dobře pamatuju, dělá se to ve "vlastnostech". (Klepnout pravým myšítkem - Vlastnosti - Zástupce - Změnit ikonu.)
Hezký den.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]