Hodně zpomalený internet - NETSTAT?

Od: Datum: 23.02.13 09:34 odpovědí: 1 změna: 23.02.13 14:44

Dobrý den,

asi před týdnem u mě došlo k velkému zpomalení internetu, nyní většina stránek nabíhá pouze částečně, některé nenaběhnou vůbec (např. YouTube, Google Maps). Máme internet od Telefoniky O2, rychlost myslím že 200, na internet jsou u nás doma napojené 2 počítače.

Volali jsem na infolinku O2, a operátorka nám řekla, abychom se podívali na příkaz netstat, že bychom tam měli mít maximálně asi 8 položek. Jinak že chyba bude někde na naší straně. Teď jsem zkoušel netstat. Mám tam 11x NAVÁZÁNO, 4x CLOSE_WAIT, 4x FIN_WAIT_2. U více než poloviny položek je ve sloupci "Cizí adresa" napsáno: Dan-PC:49475 (různá pěticiferná čísla). Dan-PC je název mého počítače. Okno netstat se mi nezdá nějak dramaticky přeplněné...

Zkoušel jsem antivirus a čistící a spravovací program CCleaner, omezil jsem většinu programu spouštěných při startu atd. Situace je však pořád stejná.

Nevíte tedy prosím, čím to je, že se ten net naráz tak zpomalil, když ještě před týdnem bylo vše OK? Mám u sebe nějaký malware? Mám zabordelený počítač? Nebo malou zaplacenou rychlost připojení? Nebo je problém, když jsou u nás na net napojené 2 počítače? Budu rád za jakoukoli radu nebo poznámku.

Čím to je, čím to je?

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: daninternet
Datum: 23.02.13 14:44

Problém snad vyřešen. Resetovali jsme modem a znovu nastavili internetové připojení s pomocí boží :) a s pomocí pracovníků linky O2, kterým děkuji za pomoc a rady :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.