Neukazuje teplotu - CPU

Od: Datum: 12.07.12 08:04 odpovědí: 3 změna: 12.07.12 11:27

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, stáhl jsem si core temp (na sledování teploty) a mám 4 jádro amd fx 4100. Problém je v tom že mi to ukazuje jenom teplotu core 0 a frekvence se mění taky jenom u freq 0, ale ukazuje to vytížení i u ostatních jádrech. Jak udělat aby mi to ukazovalo teploty na všech jádrech? Na notebooku mi to ukazuje dobře jádra. děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: blesk16
Datum: 12.07.12 08:08

A zapomněl jsem dodat. Když mám zaplý prime 95 (vytížení 100%) tak mám teplotu jenom na tom jádru 24C a když jsem jenom na ploše tak 2C. Chladím vzduchem a v pokoji mám 18C.

Datum: 12.07.12 10:22

Stáhni si polední verzi 1.0 RC3 - http://www.alcpu.com/CoreTemp/

doplněno 12.07.12 10:26:

Teď jsem zjistil, že AMDčka mají jen jedno teplotní čidlo, takže na jádra to nejde.

http://www.alcpu.com/forums/viewtopic.php?t=892 - "AMD processors based on the Phenom and Phenom II (Athlon II, Sempron II, Turion II, etc.) and all of AMD's new CPUs such as the FX and APU series only have a single thermal sensor.
Thus Core Temp will only display a single CPU temperature reading. There is no way of getting a per-core reading on these processors."

Od: blesk16
Datum: 12.07.12 11:27

Jo děkuji, taky jsem si to zjistil na americkým foru. Do konce všem u tohodle modelu to ukazuje špatně teplotu. Ve vytížení mám jenom 30C :D

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.