Word - jak vložit hodně prázdných řádků

Od: Datum: 11.07.12 19:43 odpovědí: 2 změna: 11.07.12 20:54

Dobrý den. Právě jsem se dostal do docela velké šlamastyky. Dělám si takhle v nejnovější verzi programu microsoft word práci do tabulky a najednou mi dojdou řádky, ale já bych jich tam potřeboval vložit navíc ještě tak jednou tolik (tedy 50). Nevíte, jak to udělat? Vím, jak tam přidat jeden, ale přece to takhle nebudu dělat 50x *ee**smich*

doplněno 11.07.12 19:49:

Tak dobrý, už jsem na to přišel, kliknu jeden řádek pod tabulku, tam vložím novou tabulku o stejném počtu buněk, která se mi sama přirazí na předchozí tabulku. Poté si upravím šířku sloupců tak, aby se mi srovnaly s předchozí tabulkou a sloučím všechny buňky. A je hotovo. Ale pokud by měl někdo jednodušší postup, napište. Děkuju. :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: petapeta*
Datum: 11.07.12 20:21

Označím si tolik řádků, kolik jich chci vložit. Pak pravým tlačítkem zvolím možnost vložit řádky a vloží se jich tam tolik, kolik řádků mám označeno. Není-li označeno více řádků, vloží se pouze jeden řádek.

Ohodnoceno: 4x

Od: 10anders*
Datum: 11.07.12 20:54

Děkuju moc, máte DOBROU ODPOVĚĎ.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.