Instalace Fire Lite Scanner

Od: odpovědí: 10 změna:
ahojky jsem tu opět s problémem*plac*protože Pc začal dělat neplechu stáhla jsem si ze slunečnice Fire Lite Scanner.No a ten mi po scanování sdělil,že mám v PC HLLP.Scrambler.B *ee*zajímalo by mne,co to je za potvoru a jak se jí zbavit...děkuji za odpověď a hezký den přeji
10 odpovědí na otázku

0x
Pokud se nepletu, jde o červa. Jaký používáš antivirový program? A používáš nějaký? Norton Antivirus v Trial verzi by ti to měl dát do pořádku.

no mám NOD32 Ad Aware a Search and Destroy a ten Norton si musím koupit,nebo si stačí jen stáhnout free verzi a projet PC? a nevyřadí mi NODa když ho spustím?Ptám se ,protože jsem už jednou takhle NODa vyřadila,když jsem si spustila na doporučení známých Emergency a neinformovala jsem se u odborníků zde.

Ahoj, vzpomínám si na Tebe. Samozřejmě, že musíš vyřadit/zastavit ten druhý antivirus. A pro sichr ještě bych vytáhnul kabel od internetu z počítače před tím, než to rozjedeš. Norton by měl být ke stažení na Slunečnici. Nebo použij Google a najdi si heslo Scrambler.B a heslo Norton-Trial.

Tak mě napadlo, jak to, že si s tím neporadil NOD? Jede? Je aktualizovaný? Měl by Tvůj problém vyřešit i on. Projeď si nejdříve počítač NODem. Potom dej vědět.
Hodně zdaru.

Tak jsem projela PC NODem ,ale nic mi nezahlásil,aktualisace je v pořádku.Zítra zkusím toho Nortona.Napadlo mne ,neexistuje jen nějaká jednorázová utilita na odstranění toho červa?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]