Zrcadlové písmo

Od: Datum: 10.07.12 13:21 odpovědí: 14 změna: 11.07.12 06:11

Dobrý den,víte někdo,jak udělat zrcadlové písmo? Jako to má slečna v layoutu tady? -> robotique.blog.cz

Děkuji :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.07.12 13:29

Ja tam zadne zrcadlove pismo nevidim. Patrne myslis ten obraz a to je vec ve kterem delala ten napis. Pochopotelne by to melo jit i ve wordu a to ve wordartu.

doplněno 10.07.12 13:33:

*odraz

Ale urcite to delala v nejakem grafickem editoru, kde je to hracka.

Od: girl214*
Datum: 10.07.12 13:46

jo,to jsem myslela :)

Od: paldo*
Datum: 10.07.12 13:45

To je zřejmě Photoshop.. Takové zrcadlení se dá zvládnout za pár minutek ;) je to lehoučké...

Datum: 10.07.12 13:47

děkuji za tip :) a poradíte mi jak?já a počítače,to nejde moc dohromady..děkuji :)

Datum: 10.07.12 13:58

No popravdě, pokud nerozumíte alespoň základům photoshopu, tak to asi nezvládnete.. Je to docela těžké vysvětlovat... ale kdyžtak mi napište email a můžeme se dohodnout

Datum: 10.07.12 14:02

Děkuju,to by bylo fajn,potřebuji to na vytvoření nového layoutu na mé stránky a pomoc by se mi hodila :)

Datum: 10.07.12 14:05

napište mi na email kocourekpavell@atlas.cz

Datum: 10.07.12 15:20

Ja se to pokusim napsat..

1. Nahore v menu Okno(Window) > Vrstvy(Layers) *pokud jeste paletka Vrstvy(Layers) neni otevrena

2. oznacte vrstvu vase finalni logo/text (je oznacene, takze da se s nim sipkama hybat, pokud se hybat neda, stisknete V, nebo v Tools/Nastroje panylku nahore vyberte cernou sipku )

3. Podrzite levy ALT a sipkou dolu nebo nahoru se vytvori kopie vrstvy (vaseho textu)

4. CTRL + T, pravym tlacitkem na text a dole vybereme Prevratit svisle (Vertical flip), ENTER + ENTER no a uz je to skoro hotovo

5. napasujte kam to chcete dat, v paletce Vrstvy(Layers) dejte Opacity nebo kryti na 30-70% podle toho jak to chcete mit syte, vemte gumu a trochu umazte a je to...

6. ja bych bod 5. delal maskou vrstvy, ale nevim jak to jednoduse vysvetlit v textu

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.07.12 15:31

Proto jsem psal, ať mi napíše na email .. je to otázka pár minut takže mi to nedělá problém udělat.. Ono, pokud člověk nezná základy, nejsem jist, zda zvládne pracovat s maskami.. A když to vygumuje, bude to vypadat trochu "neprofesionálně" , když to bude seklé...

Ale je to zcela na tazateli, zda si to udělá sám, nebo mě osloví Samozřejmě vše zdarma :-D

Datum: 10.07.12 16:46

Chybí tam bod NULA - koupit Photoshop. Protože předpokládám tady nikdo nechce navádět k pirátění, jinak by ten návod byl do nějakého bezplatného programu jako je třeba Gimp a né do komerčního... :-P

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.07.12 17:21

Asi nějak tak a myslím si, že si zřejmě kvůli jednomu logu nebude kupovat photoshop za takové peníze... A jak píšeš - nikdo tu nechce navádět k pirátství..

Proto již potřetí opakuji, nebráním se to udělat :-D
Nevím, jestli si tyhle odpovědi přečte, nebo zda si je čte, či si je už nečte :-D
Ale k tazatelce: Moje nabídka stále paltí, napište a já Vám to klidně udělám ;)

Datum: 10.07.12 18:02

nekomercni veci muzete delat i na evaluating copy :)

Datum: 10.07.12 18:50

evaluating copy?

Datum: 11.07.12 06:11

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.