Proč mi nejde Facebook?

Od: Datum: 10.07.12 09:23 odpovědí: 2 změna: 10.07.12 14:34

Dobry den,chtela bych se zeptat na radu ohledne nefungovani facebooku.je to tak cca 14 dni co mi prestal fungovat - nemuzu se tam prihlasit a ani stranka se mi nenacte.mame explorer,windows 7.ostatni strany funguji bez problemu jen sem tam na portale chmi.cz nam vyskoci je prestal net pracovat.uz jsme vymazali i vsechny cookies a proste to stale nejede.zkousela jsem se tam prihlasit i pres google chrome i Mozzilu a nic.kamaradka se ale na svem pc na me prihlasila bez problemu.vsem vam mooc predem dekuji za rady.martina.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.07.12 13:18

Aktualizuj si svuj prohlizec na verzi 7 nebo 8. V nejlepsim pripade prejdi na jiny prohlizec - Firefox, Opera, Chrome.

Od: shonalika
Datum: 10.07.12 14:34

my mame windows 7 a chrome ci firefox jsem zkousela a take tu stranku vubec nenacte.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.