Divný vzhled dom. stranky ve Firefoxu-Proč?

Od: Datum: 09.07.12 13:48 odpovědí: 2 změna: 09.07.12 15:34

Čaute dneskamráno mi jel m mozille firefoxu www.seznam.cz normalně. Potom jsem hral minecraft, zapl net a najednou má seznam až to ted tento vzhled :
Zkoušel jsem přeinstalovat Javu... Díval jsem se jestli není nejaky doplnek vypnut... Dokonce jsem přeinstaloval javu.. Pořád nic.Nevíte co s tím? :(
doplněno 09.07.12 14:00:
doplněno 09.07.12 14:01:

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hjj
Datum: 09.07.12 15:24

nevidím tam žádný obrázek ;)

Od: bena*
Datum: 09.07.12 15:34

Obrázek by měl být ve formátu JPG nebo PNG, aby ho tu sem člo uložit. BMP a jiné formáty nejsou podporovány.

Jinak si myslím, že by stačilo vyčistit cache prohlížeče a mělo by to jít zas jako obvykle. Buď to lze vyčistit kliknutím na tlačítko Firefox-Historie-Vymazat údaje o prohlížení. Mělo by se otevřít nový okno, kde zadáte z jakého období chcete data smazat a zakšrkněte položky Vyprázdnit mezipaměť a Smazat soubory cookie a jiná data z webů a pluginů.

Nebo můžete místo tohoto použít program CCleaner, kdy u položky Firefox tohle zaškrtáte. Položku Firefox najdete v CCleaneru v záložce Aplikace.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.