Internet Explorer - nereaguje

Od: Datum: 07.07.12 00:40 odpovědí: 6 změna: 07.07.12 08:13

Zdaravim, marně se snažím otevřít prohlížeč INTERNET EXPLORER a nevím, kde nastal problém..? Při spouštění vyskočí okno ( Odeslat zprávu o chybách - Neodeslat ). Při zvolení možnosti ,,Neodesílat,, všechno zmizí a nic dál nenabíhá..Druhou možnost jsem zatím nezkoušela..Poradíte mi prosím? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 07.07.12 01:01
avatar

Zkusila jste restart počítače? Případně obnovu systému? Jaký máte operační systém?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 07.07.12 01:21

Máte legální Win? - odeslat... ;) Ať mají technici M$ nad čím dumat... ;) Pokud nad těmi hlášeními vůbec někdo dumá... ;)

Reinstalace IE? BTW - jakou máte verzi?

Nepíšete OS a SP - máte systém opatchován? Nemáte v systému ´vešku´? (IE je zřejmě nejvíce napadaným browserem - logicky, je nejčastěji nainstalovaným).

1. Máte antivir? Aktualizovaný a bez ´hlášení´? - pokud ne, odinstalujte všechny, které byste mohla mít a nainstalujte jeden (a dejte vědět), pokud ano - 2.

2. Máte nějaký ´čistič´? - pokud ne, nainstalujte si CCleaner (např.: http://www.stahuj.centrum.cz/…ptimalizace_systemu/ccleaner/ ) a nechte jej proběhnout tempy a registry, pokud ano - 3.

3. Jaký poslední SW jste instalovala? Má účet, jímž se přihlašujete, administrátorská práva?

doplněno 07.07.12 01:47:

To Ivzez: Pravděpodobně má i jiný - jinak by nám nenapsala... Každopádně použití jiného browseru neřeší její problém s IE...

doplněno 07.07.12 01:50:

To Pepr: Máte pravdu - varianta, že Kajdzaska píše z jiného počítače mne nanapadla... ;) Děkuji...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 07.07.12 01:34
avatar

Nechcete vyzkoušet jiný prohlížeč? Operu, Firefox, ...?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 07.07.12 01:42
avatar

Řekl bych, že už zkusila. Z něčeho musela napsat otázku. Pokud teda nepoužila jiný PC ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.07.12 07:43

Ted pouzivam Google Chrome

Od: bena*
Datum: 07.07.12 08:13

První, co bych zkusil, je spustit ho v reřimu bez dopňků. Najdete to ve Start-Programy-Příslušenství-Systémové nástroje-Internet Explorer (bez doplňků). Pokud to půjde, tak skočte do Start-Ovládací panely-Možnosti Internetu-Upřesnit a kliknout na tlačítko Obnovit...

No a pokud toto nepůjde, tak bych zkusil Obnovení systému na čas, kdy Internet Explorer šlapal normálně. Nepomůže-li Obnovení systému, můžete se mrknout do C:WINDOWSie8spuninst a spustit soubor spuninst.exe Ten odinstalujte Internet Explorer 8 a vrátí starší verzi. Pokud ta půjde, tak si nový Internet Explorer znovu stáhněte a nainstalujte.

Pokud ani starší verze Internet Exploreru nepůjde, sáhl bych po programu Combofix.

Jestli chcete můžete si nainstalovat program TeamViewer a můžu Vám to opravit na dálku. To bychom se domluvili přes Vnitřní poštu.

P.S.: Lidé, pokud instalují nějaké programy, tak často bezhlavě klikají na další nebo next, nebo jim instalátor prostě napíše, že je to doporučené a lidé pak se nechají oblbnou a pak se diví, že v Internet Exploreru mají deset různých lišt od googlu, ASK a dalších. Tyto lišty se nazývají toolbary a ony hrozně zpomalují Internet Explorer, on pak často i padá a nebo se ve spoustě případu nespustí. Je možné, že je to zrovna i Váš případ.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.