Obrovsky zatížení nebo pokles pod hranici

Od: Datum: 22.02.13 17:06 odpovědí: 3 změna: 23.02.13 00:41

Zdravím mám takový problém začal jsem mi sekat PC hlavně ve windowsu když něco dělám tak jsem si zapl správce úloh-> Výkon a tam jsem sledoval co se děje při sekaní pc nevím jak je to možne ale vždy když se sekne a zesvetla se obrazovka procesor jak kdyby šel pod výkon že se nezvýší jeho využití ale jde to jak kdyby do minusu na grafu nevim co stim je a nebo ma zas obrovsky vykon pri prehravani videi mi to vyskocilo na 99% zatizení mam AMD phenom quadcore 2,30GHz

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.02.13 17:12

Pošli mi log z RSIT na admin[zavináč]pctipy.net

Ohodnoceno: 0x

Od: zdenekl
Datum: 22.02.13 17:20

je to tam

Od: olinlito
Datum: 23.02.13 00:41

...zkus v nouzi " CCleaner " (základní verze zdarma) http://cistenipocitace.cz/ stahni-nainstaluj, používám ho na XP home, odstraňuje dočasné soubory, čistí registry apod. a hlavně nabíhaj Wokna rychle. Je česká verze, jsou tam i další nastavení jako procesy nebo programy které chceš aby běžely před spuštěním, během spouštění, po spuštění oper. systemu (odstraníš např. nudné "bubliny " nebo hlášení ... Jsem spokojenej, odstranilo to hodně problémů, akurát to chce se v tom trocha zorientovat v těch základních šesti nabídkách " vyčistit " "registry " "nástroje" "možnosti" "windows" "aplikace" Přeju úspěch

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.