Jak odstranit ovladače Windows 7

Od: Datum: 06.07.12 13:52 odpovědí: 3 změna: 07.07.12 04:18

Dobrý den 4 dny už mám novej počítač k tomu jsem dostal windows ale už naisntalovanej ale přeinstaloval jsem si ho abych ho měl čistej jenomže je ted takovej velkej problém bez ovladaču jsem se nemohl ani dostat na internet takže jsem si potřebný ovladače stáhnul ale myslim že to není ono t http://h10025.www1.hp.com/ewf…&lc=en&product=5148992&tool=&

stahnul sem do složky všechny ovladače který začínají na driver mám windows 7 home premium legál

jenomže mě to všechno lbbne potřebeuju nějakej prográmek kterej mi vymaže všechny ovladače který sjem naisntaloval protže to nerozeznám a hlavně kde stahnout na Hp pavilion dv6 6185sp ovladče děkuji

Tady přiložuju fotku a chci se zeptat když dám vratit změny na grafických adapterech tak se ta grafiak vrátí do puvodní stavu na Hd 6770 ale jak je možný že tam mám hd 6700 a k tomu family 3000 tady je foto prosim o pomoct potřebuju to vyřešit :(

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.12 18:43

Ovladace nepotrebujete odstranovat, ale pouze nainstalovat ty spravne. Potrebujete znat presne model sveho notebooku a na zaklade toho dohledat ovladace k hardwaru.

Nektere ovladace jsou dostupne pres windows update pokud teda Vam jede pripojeni na net.

Jeste je dobra volba pouzit program everest jenz Vam vypise ID jednotliveho hartwaru a jiz snadno pomoci Google najdete na strankach vyrobce ovladace.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.07.12 18:51

a pomůžete mi prosim.

Datum: 07.07.12 04:18

Vlozet sem ofoceny stitek notebooku - ten co je zespodu a jsou na nem informace o typu a vyrobni cislo.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.