Google Chrome - Java PLUGIN

Od: Datum: 06.07.12 00:01 odpovědí: 5 změna: 06.07.12 10:01

Zdravím, potřebovala bych poradit.. Používám Google Chrome a když se chci přihlásit do své banky tak se mi zobrazí okno : ,,Java plugin je zastaralý - A, Aktualizujte plugin, B, Tentokrát spustit ...Zkoušela jsem obě nabízené možnosti a jen mi to nainstaluje Javu ( která už instalovaná je )..Pravděpodobně bude v prohlížeči nějaká blokace..A já už si s tím nevím vůbec rady..Na jiném prohlížeči to funguje normálně..Poradí mi prosím někdo?Prosím o stručný návod, moc děkuji..

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 06.07.12 08:18

Píše Vám ot, že plugin je zastaralý. Tak nainstalujte nejnovější verzi. Ke stažení zde: http://filehippo.com/download_jre_32/ (klikněte prosím na Download latest version).

Datum: 06.07.12 09:14

Tak tuhle verzi mám právěže už staženou a to okno mi stale vyskakuje..Byla by možnost pomoc přes TiemViewer?

Datum: 06.07.12 09:26

Samozřejmě možnost by byla. V 9:45, tj. za nějakých 20 minut? Kdyžtak se domluvíme přes Vnitřní poštou.

doplněno 06.07.12 09:29:

Nebo mi vnitřní poštou napište vaše ID a heslo a uděláme to rovnou.

Datum: 06.07.12 09:59

Slo by to tak kolem oběda?Ještě mi řekněte co myslíte tou vnitřní poštou? Email? Nedivte se blond vlasy dělají divy:-D

Datum: 06.07.12 10:01

Vnitřní pošta - nahoře je oranžová lišta a tam to je. Když na to kliknete, můžete mi psát soukromé zprávy, které nikdo jiný, krom nás dvou neuvidí. Kolem oběda - za hodinu (v 11:00)?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.