Radeon HD6770

Od: Datum: 04.07.12 10:00 odpovědí: 5 změna: 10.07.12 16:50

Dobrý den potřebuju ovladače na tuto grafickou kartu v ovladacích panelech mám spravce zařízení a poto mdam grafické adaptery a mám tam dvě ale jsou jiný proootže je to asi odinstalovaný u jedný je Amd Radeon Hd 6700 Series al má tam být Hd 6770 a u další je intel Hd graphics family ale tamm á být něco s mobili ale potřebuju ty dvě grafické karty nainstalovat nevíte kde mohu najít ovladače? :((((( mám Hp pavilion dv6 6185sp děkuji :(

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hecis*
Datum: 04.07.12 13:04

Je to dobře.HD 6770 je ze serie radeonů 6700.Ovladače najdete třeba zdehttp://support.amd.com/us/Pages/AMDSupportHub.aspx v pravo tam zadáte to co máte(kartu,op.systém a tak)nebo na of.stránkách výrobce.Tam dáte serii 6xxx a pak jen oper.systém kterej používáte.

Datum: 04.07.12 13:40

Píše to nějakej problém prosim o radu

není instalovan ovladač graficke karty amd nebo ovladač amd nefunguje spravně nainstalujte ovladač amd odpovídající hardwaru AMD

Datum: 04.07.12 13:58

Jde oto že nevim co mám nainstalovat už jsem toho nainstaloval hodně ale pořád to nejde

Datum: 04.07.12 21:00

Když jsi toho hodně nainstaloval, tak jde o to, jestli jsi toho taky hodně odinstaloval. Co takhle použít originální CD k NB, případně stáhnout ovladač ze stránek výrobce GK nebo NB a instalovat ho. Ale jenom ten jeden a ne si zaneřádit systém vším možným.

Od: hecis*
Datum: 10.07.12 16:50

To nemáte nikoho kdo to aspoň trochu zná?Ono na tom nic není Odkud jste?

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.