Myspace.com nepřehrává, chce flash

Od: Datum: 03.07.12 19:45 odpovědí: 9 změna: 15.07.12 22:46

hi,

když si chci přehrát hudbu z www.myspace.com, napíše to

Your Flash version is: 11.3.300

a dá link na novou verzi flashe, ta le taky nefunguje. win XP SP2, firefox. v exploreru nejde myspace vůbec, unsupported browser. linknete mi prosím konkrétní verzi flashe/addon do firefoxu/kodek, aby mi šla hudba z myspace.com ve firefoxu 13.0.1?

dík

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 03.07.12 19:50

Od: bena*
Datum: 03.07.12 20:09

Určitě si nainstalujte Service pack 3 pro WIndows XP a všechny dosud vydané aktualizace. Můžete například pomocí Start-Všechny programy-Windows Update. Bude-li Vám nabídnut systém Microsoft Update, přejděte na něj.

Explorer je správce souborů, pokud jste měl na mysli Internet explorer, tak se vsadím o kilo, že tam máte bud verzi 7 nebo v horším případě verzi 6. Určitě si nainstalujte verzi 8, lze ji nainstalovat pomocí již zmiňovaného WIndows Update, resp. Microsoft Update.

Nebylo by na škodu zkontrolovat počítač Vaším antivirovým&antispyware programem a pokud občas nečistíte disk a registr, určitě ho vyčistěte, nejlépe CCleanerem.

POdle mě máte nejnovější verzi Flash Playeru, ale určitě si ho stáhněte a reinstalujte - http://filehippo.com/download_flashplayer_firefox/. Určitě ho nainstalujte pro IE - http://filehippo.com/download_flashplayer_ie/

Datum: 04.07.12 13:44

mám úplně nový systém, dřív myspace hudba fungovala i na SP2, nemám ten flash třeba jen někde zakázaný ve firefoxu?

Datum: 04.07.12 13:52

Service Pack 3 je nutnost pro Windows XP, protože Windows XP se Service Packem 2 nejsou podporována. Service Pack je balíček aktualizací a oprav pro Windows. Po dokončení instalace Service Packu 3 si nainstalujte prosím i všechny ostatní vydané aktualizace (od doby vydání Service Packu 3 jich takových 70 vyšlo určitě).

jestli máte zakázaný Flash ve Firefoxu žel nemohu vědět, proto se prosím podívejte do Správce doplňků.

Takže si ten Service Pack 3 nainstalujte. Odkaz Vám sem dal mowla nebo můžete použít můj postup - kliknout na Start-všechny programy- Windows Update.

Pamatujte, že sebelepší antivir a ostatní anti- nikdy nezalepí díry v systému a programech a nikdy nenahradí aktualizace.

Datum: 08.07.12 10:03

absolutně nepoužívám antiviry/firewally, z principu. tak jako tak se jednou za pár let HDD odebere do křemíkového nebe/zahltí tak, že je potřeba rreinstal systém, jsem hráč online her, antivir/firewall v tomto ohledu extrémně obtěžuje.

spíš si myslím že mi chybí nějaký kodek pro přehrávání myspace audio?

Datum: 08.07.12 10:11

Jste hráč online her? nainstalujte si Ubuntu nebo jinou Linuxovou distribuci, do prohlížeče si doinstalujte Flash Player a je to.
tak si aspoň nainstalujte Service pack 3 a ty aktualizace... Ať aspoň není systém děravej jako síto...

Datum: 08.07.12 12:38

Pro Firefox je poslední verze Flash pluginu 11.3.300.262, stáhnout nejlépe přímo ze stránek Adobe. Vybrat OS, pak verzi pro "Flash 11 for other browsers" verzi, odškrtnout instalaci Google Chrome (nebo jaký zázrak to bude vnucovat) a instalovat flash.

P.S. Docela by mě zajímalo, kam vedl ten odkaz na stažení a co to vlastně nainstalovalo, když firewaly a antiviry z principu nepoužíváte.

Datum: 15.07.12 19:44

mám nejnovější flash. nějaký nápad jak zprovoznit myspace streaming hudby? win XP SP3 instalovat.. nvm, na minulém PC to jelo i s winXP SP2

Datum: 15.07.12 22:46

Pochopte, že Windows XP SP2 není už podporován. Instalace této velké aktulaizace zabere tak 10 minut (bez stahování)? A instalace dalších důležitých bezpečnostních aktualizací tak 10-15 minut? Co Vám to udělá? Uděláte radost i samotnému systému.

Nemusíte kvůli SP3 přeinstalovávat Windows - tu aktualizaci si stáhnete tady: http://www.microsoft.com/cs-c…z/download/details.aspx?id=24 a instalujte, má to jen 300MB, to je při dnešních rychlostech v ČR během chvilky stažené.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.