Modrá plocha

Od: Datum: 02.07.12 21:58 odpovědí: 64 změna: 06.07.12 17:57
avatar

Zdravím.*slunce*

Včera a dneska se mi několikrát stalo že mi zmodrala obrazovka. Adresní řádek i Lišta záložek pod ním a Hlavní panel je normálně vidět. Pomohl restart ale asi po hodině se to udělalo znovu. Monitor je měsíc starej takže monitorem by být nemělo. Díky za rady.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 02.07.12 22:05

Zkuste kliknout pravým myšítkem na ploše a zvolit Seřadit ikony a zkontrolujte zda-li tam je zatrhnuto Zobrazit ikony na ploše.

Kdyžtak klikněte na Start-programy-Příslušenství-Systmové nástroje-Obnovení systému. Obnovte to na předevčírek. Poté udělejte úplnou kontrolu systému vaším antivirovým programem a přes CCleaner vyčistěte registr a disk.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 02.07.12 22:17
avatar

Zobrazit ikony na ploše mám zaškrtnutý. Jinak CCleanerem čistím po každým nastartování kompu několikrát (třeba i 5x). S tím Obnovením systému sem ještě nikdy nedělal a nechci s tím dělat dokud mi to osobně někdo nepředvede, protože bych to na 99,9% určitě zkonil a napáchal bych víc škody než užitku.

Datum: 02.07.12 23:27

Zdravím. Jedinou věc pořád nepochopím, proč si každý myslí že Ccleaner je na všechno a čistí a čistí a pak je problém.

Rada: do registrů nešahejte pokud jste laik a už vůbec ne programy tohoto určení. Rychlost to nezvedne a nadělá to akorát kopec problémů.

1. Aktualizujte ovladače graf.karty. Teda za předpokladu že již nemáte tak poškozený systém že bude třeba reinstalace.

Mrkněte do správce zařízení jestli tam není nějaký konflikt.

2. Skenujte jestli tam nemáte nějaký mallware nebo jiný bordel, doporučuji SuperAntispyware ke stažení zde: http://www.stahuj.centrum.cz/…na_pocitace/superantispyware/

3. Vyčistěte si disk nástrojem integrovaným ve windows, defragmentujte.

Chyba samozřejmně může být i jinde ale tohle zkuste a neřešte nějaký čističe, je to cesta do pekel.

doplněno 02.07.12 23:29:

Přeji hezký večer.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 02.07.12 23:36
avatar

Uda1966 čistit disk je pro mě španělská vesnice a já bych si tím určitě vymazal Operační systém.

Od: sinner
Datum: 03.07.12 09:17

Mam pocit že tady o čištění nebude problém ..CCleener používam ..není problém . Asi vám nezbývá než na zkoušku prohodit monitor...pokud to neuděla znáte odpověď.spíš mě zajímá co máte všechno za procesy spuštěny po restartu nebo co jste instaloval před tou ,,modrou plochou" nebo odistaloval .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bena*
Datum: 03.07.12 08:40

uda1966: CCleaner patří mezi špičku, navíc vyčištěním registru od neplatných položek trošku zrychlíte systém. Navíc v registru můžou být takové špatné položky, které stojí za nějakým problémem. Proto (nejen já) doporučujeme CCleaner.

Do registrů určitě nešasahat, ale CCleaner je opravdu bezpečný narozdíl od jiných programů, zvlášť těch co slibují zázraky.

S ovladači grafické karty tohle moc mít asi nebude.

Lujsi, Obnovení systému se nebojte použít, počítač si tím nezničíte. Je dělané i pro ty největší začátečníky - spustíte, zvolíte datum a dáte obnovit. Jednoducé. Prostě Vám to obnoví systém na stav na předpředevčírek, dokumenty a podobné zůstanou nezměněny. A jestli se toho bojíte, tak si mějte prostě modrou plochu a je to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.12 19:13
avatar

Mě by zajímalo to zmodrání. Ono děco může dětat OS a něco monitor popřípadě grafika, ale nevidíme to co Lujs tak je to těžké odhadnout.

Mám spíš otázku na tazatele- Lujs- jaký smysl má 5x spuštěný ccleaner za jedno spuštění pc? Pouštěj to 1x za měsíc, nebo dobře když chceš hodně často tak 1xza týden, ale jinak to smysl nemá, ba naopak, ty systému mimo jiné pořád dokola mažeš dočasné soubory což je kontraproduktivní nemyslíš?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 03.07.12 19:18
avatar

Mave, myslíš že je pravděpodobné, aby monitor nebo grafárna zamodřila vše kromě spodní lišty?

Luijsovi bych doporučil zkusit tu lištu chytit myšítkem a zkusit ji přesunout do stran nebo nahoru. Tím by se snad chyba monitoru či grafické karty téměř vyloučila...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.07.12 19:27
avatar

Za ty roky jsem se hlavně v práci setkal s mnohým co bych nikdy nevěřil :) Tady jen píšu co to může být teoreticky když to nevidíme. A nebo to má být ten obrázek pod dotazem?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 03.07.12 19:41
avatar

Předpokládám, že to je printscreen Lujsova problému, ale u Lujse člověk nikdy neví... ;)

doplněno 03.07.12 19:42:

Už podle té sázkové kanceláře... *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 03.07.12 22:23
avatar

Jak už sem psal ,,Adresní řádek i Lišta záložek pod ním" se zobrazuje i s Hlavním panelem normálně.

CCleaner se mi aktivuje automaticky při zapnutí kompu. To s tím několikerým spuštěním psal někdo tady na poradně a ,,vod tý doby to dělám".*bzum**smich**smich**smich*

Hope, jak ,,zkusit tu lištu chytit myší a zkusit ji přesunout do stran nebo nahoru"?.?.? Vůbec nevím co to znamená.*nevi* Jinak je to printscreen mýho problému. Proč bych sem fotil něco jinýho?.?.?*zed* Co ti vadí na tom že zrovna když mi to zmodralo měl sem to otevřený na stránkách sázkové kanceláře?.?.?*bum**bum**bum* Prostě si občas vsadím!.!.!

Od: hop®
Datum: 03.07.12 22:30
avatar

Lujsi, na Tvém sázení mi opravdu nic nevadí, bral jsem to jako ověření, že je to Tvoje obrazovka, víme že si rád vsadíš, tak hned nevrč! ;)

Jinak, pokud si najedeš myší na nějaké volné modré místo ve spodní liště (kde není zrovna ikonka), stiskneš a budeš držet levé myšítko a popojedeš myší k levému, pravému nebo hornímu okraji, bude se Ti stěhovat i tato lišta, pokud ji tedy nemáš uzamčenou. Pokud levé myšítko pustíš, lišta zůstane na zvoleném okraji obrazovky...

doplněno 03.07.12 22:33:

Jinak opakované spuštění Ccleaneru je v některých případech doporučováno a potřebné, ovšem při řešení závažných problémů, nikoli při běžném startu počítače, nevím jestli to někdo špatně vysvětlil, nebo jsi to špatně pochopipl...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 03.07.12 22:54
avatar

Hope ,,přesunout Hlavní panel" na bok mi jde.

Od: hop®
Datum: 03.07.12 23:00
avatar

No výborně, tím jsme pravděpodobně vyloučili monitor a grafickou kartu jako potencionální pachatele problému! :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 03.07.12 23:08
avatar

Dneska je to zatím v pohodě, třeba to bude dobrý?.?.?*nevi*

Od: bena*
Datum: 03.07.12 22:33

CCleaner stačí jednou za týden, bohatě jednou za 14 dní... registr klidně častěji, ale disk určitě ne...

Takže si zrušte to automaický pouštění CCleaneru při zapnutí počítače, je to zbytečné.

Lištu máte zamknutou, klikněte na modré prázdné místo, odznačte Uzamknout panel nástrojů a myší sjeďte úplně nahoru toho modrého panelu. Ze šipky se udělá dvojšipka a tu vytáhnete kliknutím a tahem nahoru nahoru, když to polopaticky napíšu. Předem upozorňuji ale, že je to zbytečné.

Ještě mě napadlo, klikněte na tu modrou plochu pravým myšítkem a klikněte na Aktualizovat. Jinak doporučím obnovu systému, jak jsem psal výše.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 03.07.12 22:37
avatar

Uzamknout panel nástrojů tam nemám.

Od: bena*
Datum: 04.07.12 09:18

No tak to tam je jako Uzamknou hlavní panel, prašť jako uhoď ve finále. Psal jsem z jiného operančího systému, tak jsem jel po paměti.

Co to obnovení systému teda? Na obrázku máte postup. Neříkejte, že to nezvládnete, je to dělané i pro tzv. věčné začátečníky. Na obrázku máte prvních pět nejdůležitějších kroků, poslední pro je jen o kliknutí na tlačítko Další, protože tam je rekapitulace toho, co jste v předchozích krocích naklikal. Po restartování je ještě jeden krok a to kliknutí na tlačítko Hotovo, kdy Vám to napíše, že obnovení bylo úspěšné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 05.07.12 02:21
avatar

Tak mi to asi o půlnoci jednou zmodralo a F5 hned zase naskočilo. Teď mi to ale před 10ti minutama úplně vyplo počítač. Podle mě to začalo blbnout když sem před 3dny stáhl do kompu ConvertXtoDVD 4 tak sem teď přes Start-Přístup a výchozí nastavení programů toho šmejda odinstaloval. Je možný že ty stránky http://www.vso-software.fr/ sou nějaký špatný. Uvidím jak to bude fachčit bez něj a pak si ho kdyžtak zkusim najít na českejch stránkách.

Od: bena*
Datum: 05.07.12 08:04

Ty stránky jsou naprosto v pořádku, jsou to navíc i ofificální stránky výrobce.

Pokud nebudete chtít dělat Obnovení systému, tak to rovnou odvezte do servisu, ať Vám to tam spraví. Je možné, že Vám to třeba i rovnou budou přeinstalovávat, proto si radši zálohujte důležitá data...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 05.07.12 11:01
avatar

To je právě to co já kloudně neznám a nevím.*nevi* Jaký důležitý data(Windows, programy) zálohovat a kam?.?.? Stačí si je přetáhnout na flešku(na DVD) a pak vrátit?.?.? Já bych to určitě zprasil, proto to nechci dělat.

Disky mám 2: Místní disk (C:) velikost 39 GB a Nový disk (E:) velikost 109 GB.

Od: bena*
Datum: 05.07.12 11:08

Aha, program Obnovení systému teda nepomohl? To je divný...

No Windows nezálohujte, programy zálohovat je zbytečné, protože se musí stejně znovu nainstalovat. Prostě a jendoduše - zálohujte si to, co nechcete, aby se ztratilo a co používáte (oblíbené položky v prohlížeči, fotky, dokumenty, ...). Stačí to zkopírovat třeba na flešku nebo vypálit na disk.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 05.07.12 11:14
avatar

Už sem to psal že mám strach to Obnovení systému udělat abych něco nezprasil. Já su totiž počítačový kopyto. Co se stane s tím co sem si nainstaloval nebo stáhl po datu který dám jako bod obnovení?.?.? Zmizí to?.?.?

doplněno 05.07.12 11:28:

Oblíbený položky v prohlížeči sou záložky?.?.?

Otázka trošku mimo - Když bych si pořídil noťas bez OS, dal by se použít OS z počítače kterej už nebudu používat a jak to případně udělat?.?.? Bylo by to hodně složitý, dá se vůbec OS stáhnout na CD nebo DVD a přetáhnout ho do toho noťasu?.?.? Už to asi zase komplikuju žééé?.?.?

Od: bena*
Datum: 05.07.12 11:34

A já Vám asi stokrát psal, že nemáte na tom co zprasit, že zto je dělaný i pro věčný začátečníky, nebo-li jak Vy se považuje, pro počítačový kopyta.

To co jste stáhl, zůstane. To co jste instaloval, tak tam nebude.

Ano, oblíbené položky se v některých prohlížečích jmenují záložky (například Mozilla Firefox to takhle má pojmenované).

Teď k otmu mimo - když si pořídíte notebook bez OS (Operačního systému), tak si můžete nainstalovat ten, co máte v počítači za předpokladu, že ten v počítači smažete (ideálně naformátováním disku). Operační systém Windows se stáhnout sice dá, ale meusíte použít klíč, který jste si koupil a který by měl být správně nalepený na bedně.

Existují i jiné operační systémy, které jsou i jednodušší a hlavně zdarma. A mimochodem, necítíte-li se na primitivní Obnovení systému, tak se nepouštějte do žádných instalací systému. Ale tím Vás mást nebudu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 05.07.12 11:57
avatar

Právě že já už mám takový zkušenosti že mi tady na poradně někdo (i vy osobně) poradil úplně jednoduchou věc a mým počínáním se ten problém nakonec rozrostl do tak obrovskejch potíží (což si i vy určitě pamatujete) že sem v tom měl takovej maglajs že už se v tom pak nevyznal nikdo. *plac*

Dá se v kompu zjistit počet záložek který tam mám? Dají se záložky uložit někam na disk aby mi nezpomalovaly počítač? Dá se někde na netu uložit balík dat o obsahu asi 100 GB?.?.?:D

Od: bena*
Datum: 05.07.12 12:15

Tady nejde nic zakzit, ukazovla jsem Vám i jak to vypadá. A jestli nechcete dělat obnovení systému, nedělejte, nutit Vás nemůžu a ani nechci. Jinak jak jste psal, že se v tom nikdo nevyznal - člověk by se vyznal, kdyby měl ten počíatč u sebe. Ale na dálku radit je těžké.

Já si pamatuju, jak Microsoft tenkrát měl reklamu na Windows Millennium v roce 200, kdy byla představena funkce obnovení systému. Na počíatči si hrály děti, něco rozladily a přišla maminka a spustila Obnovení systému a do dvou minut bylo vše zase v pořádku. Takže i toto budiž důkazem, že je to jendoduché. Ale jak jsem psal, jeslti nechcete, nemusíte. Ale jednodušší možnost snad neexistuje.

Kolik záložek máte se dá zjisti, že si otevřete internetový prohlížeč a spočítáte si je. Záložky si myslím, že nemůžou nijak zpomalovat počítač, nejvýše prohlížeč, ale to opravdu nepatrně.

100GB? No nahrání by za prvé trvalo strašně dlouho a za druhé si myslím, že 100GB ne. Proboha co tam máte všechno v tom balíku?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 05.07.12 12:56
avatar

Dneska se ten problém zatím neobjevil takže ta obnova možná nebude potřeba.:D Slibuju že jak mi to znova zmodrá tak to obnovení systému udělám. Připravte se ale potom na hodně dlouhej den na poradně se mnou.*ee*

doplněno 05.07.12 12:57:

Co tam mám filmy a muziku.

Od: bena*
Datum: 05.07.12 13:25

Tak filmy si nahrajte do archivu tak po dvou po třech, muziku po 5-6 albech dejme tomu. To pak si můžete nahrát třeba na Uloz.to nebo využít SkyDrive, ale tam je limit 25 GB.

A pokud víte, že na internetu /třeba z Uloz.to/ se to dá stáhnout tak to ani nezálohujte, protože by jste to stejně musel stahovat. Nebo řekněte v servisu, ať Vám to a to zazálohují na externí disk (já to tak běžně dělám a věřím, že tam něco takového určitě maj) ať nemusíte špinit CD/DVD nebo to hodiny nahrávat na internet.

A ještě se zeptám, projížděl jste celý počítač antivirem (máte avast! koukám, tak tím?)? Je třeba možný, že za to může nějakej vir taky. Pokud ne, tak otevřít avast!, kliknout na záložku Údržba, zaktualizovat program a po aktualizaci kliknout na záložku Testovat počítač a spustit Úplný test systému či jak se to tam nazývá (jedu po paměti zase, zrovna tu nemám na opravu žádný počítač s Windowsem, který by měl avast!) a na svým Windows nemám a avast! už vůbec ne

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 05.07.12 15:04
avatar

Obnovení sYstému provedený. Aktualizace Avastu taky. Spustil sem Úplný test systému. Když sem viděl jak se to vleče tak sem spustil prohlížeč, doufám že to nevadí?.?.? Za 14minut testování ukazuje 0% a otestováno 19,5GB.

doplněno 05.07.12 15:06:

Ještě mě napadlo, co kdybych ten bod obnovy nastavil na asi měsíc po tom co sem ten komp koupil?.?.?*nevi*

Od: lujs®
Datum: 05.07.12 16:00
avatar

Tak hotovo.

doplněno 05.07.12 16:02:

Hrozba: 1 video smazáno. Divím se že to byl jenom 1 soubor.

Od: bena*
Datum: 05.07.12 16:14
Obnovení systému akorát použijte při problémech. rozhodně to neslouží jako obnovovačka počítače do továrního nastavení.
K tomu viru - co to bylo za soubor? napište mi, kde přesně byl [příklad C:Documents and SeetingsLujsDokumenty] Jestli to bylo ale video, tak je to divný. No napište teda kde ten soubor byl, případně i jakou měl velikost [v MB] a jakou příponu to mělo. protože to se mi fakt nezdá...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 05.07.12 16:25
avatar

To video bylo asi v záložkách.

doplněno 05.07.12 16:28:

Co je v tom úplným testu systému Testovat PUPy? Mám to zapnout?

Od: bena*
Datum: 05.07.12 17:08

PUPy jsou potenciálně nebezpečné programy, doporučím to zaškrtnout pro jistotu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 05.07.12 18:02
avatar

Beno mám problém s instalací toho bláznivýho Exploreru.*nevi**zed*

doplněno 05.07.12 18:06:

Píše mi to že už tam nějakej IE mám ale já ho za boha nemůžu najít.*nevi**zed*

Datum: 05.07.12 19:05
avatar

Nepíše to, že ho máte spuštěný? Tak zavřít.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 05.07.12 19:13
avatar

Píše mi to todle.

doplněno 05.07.12 19:14:

No a já ho prostě nemůžu najít.

Datum: 05.07.12 19:19
avatar

Jestli stahujete tohle http://windows.microsoft.com/…oads/ie-9/worldwide-languages a píše to, že už ho máte, tak už ho máte a nemusíte to dál řešit :) Další novější opravy pak doinstalujete přes aktualizace windows, jestli ani tam nic není, tak máte aktuální verze od všeho a máte to v pořádku.

doplněno 05.07.12 19:50:

Moje chyba, nevšimnul jsem si, že to z XP sekce přesměruje na IE9.

IE8 pro XP je tady: http://windows.microsoft.com/…ernet-explorer/downloads/ie-8

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 05.07.12 19:24
avatar

Jakou verzi si mám vybrat?.?.? Měl bych mít XPéčka.

Od: hop®
Datum: 05.07.12 19:35
avatar

Lujsi, pro XP je nutný IE8, verze IE9 nepodporuje tento starší OS...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 05.07.12 20:05
avatar

Jenomže 8 mi ukazuje todle.

doplněno 05.07.12 20:07:

Takže nevím co mám dělat jak ho mám najít.*ee*

doplněno 05.07.12 20:08:

Dneska to ale řeším už 9hodin takže toho mám plný kecky.

Od: bena*
Datum: 05.07.12 20:11

Lujsi, Internet Explorer je důležitá část Windowsu, která nejde odinstalovat. najdete ho v Tento počítačMístní disk C:Program filesInternet exploreriexplore.exe Spusťte ho a udělejte ten sken tím ESET Online scannerem.

Jak jsem Vám psal v jiných prohlížečích jsou problémy se spouštěním, nechci tady pak vidět, že to při spouštění v tom debilním chromu háže tu a tu chybu a co mám dělat. Tyhlety online scanner je bezpečné spouštět v IE prostě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 05.07.12 20:18
avatar

Beno díky, za 35 vteřin ho mám na ploše. Dneska už to ale nebudu řešit, mám toho plný kecky 9 hodin je 9 hodin. To může dělat fakt jenom takovej blb jako su já.*bzum**ee**zed**plac**plac**plac*

Datum: 05.07.12 22:32
avatar

viz: "Rozšířená podpora prohlížečů _ ESET Online Scanner je optimalizován pro Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Chrome, Netscape a další."

Jinak Lujsi, to upozornění, že to nemůže starou verzi odebrat a že ta nová taky nepůjde odebrat, můžete klidně ignorovat, prostě klikněte na OK.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 06.07.12 00:05
avatar
Můžete mi prosím někdo poradit proč mi najednou po tom všem nejde GůglChrom?.?.?Děkuju.
Od: hop®
Datum: 06.07.12 00:12
avatar

Lujsi buď rád, že ten vir (chromák) nefunguje.

Při instalaci se IE pravděpodobně nastavil jako výchozí prohlížeč...

Chromák nejde nastartovat vůbec?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 06.07.12 00:22
avatar
Právě že vůbec. Já ho chcu zpátky.Pomóóóóóóc.
Od: hop®
Datum: 06.07.12 00:26
avatar

Asi bych ho zkusil přeinstalovat. Ale jestli vydržíš do rána, Béňa asi poradí lépe...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 06.07.12 00:30
avatar
Právě že mi po tom všem nešel spustit tak sem ho před chvílí odinstaloval a teď mi přes ten blbej explorer nejde znovu nainstalovat protože nevím jak se na tom krámu nastavuje čeština a vůbec nevím jak na nástroje.
doplněno 06.07.12 00:33: To snd není možný!?!?! Ten blbej explorer mi sám vod sebe vyskakuje jako dálší vokno. HÉÉÉÉÉÉÉÉLP!.!.!.!.!.!.!
Od: hop®
Datum: 06.07.12 00:35
avatar

Pokud máš staženou instalaci chromáka, tak zavři IE a zkus instalovat znova...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 06.07.12 00:36
avatar
Právě že mi to z toho debila nejde stáhnout.
Od: hop®
Datum: 06.07.12 00:40
avatar

Nejde instalovat nebo stáhnoout? Odkud stahuješ?

Nejdříve stáhnout a uložit na počítač. Potom zavřít IE. A pak teprve spustit instalaci...

doplněno 06.07.12 00:45:

Zkus třeba zde: http://www.slunecnice.cz/sw/google-chrome/

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 06.07.12 00:45
avatar
Hope jak na na exploreru zjistím nastavení stahování?.?.?
Od: hop®
Datum: 06.07.12 00:50
avatar

Nevím, už ho nepoužívám. Co tam chceš nastavovat?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 06.07.12 00:51
avatar
Chci najít kam mi jde stahování. ten chrom je možná už dávno stažešnej ale já nevím teď v tom exploreru kde.
doplněno 06.07.12 00:53: A do pr..., teď sem ztratil ten panel nástrojů.
Od: hop®
Datum: 06.07.12 01:03
avatar

Myslím, že standardně stahuje do Dokumentů...

Zkus nastartovat stahování znovu a koukej, kam to nabízí uložit...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 06.07.12 01:05
avatar
Promiň ale vůbec ti nerozumím.
doplněno 06.07.12 01:08: Dneska sem tendle problém řešil přes 9 hodin. Potom sem šel na 2 píva a příjdu a je v tom pěknej bordel. Já vím že standartně je to do downloads, jenomže sem si to asi předevčírem nastavil jinam a na chromu to nastavení je tak jednoduchý že během 5ti vteřin sem klikl a věděl. tady to fakt vůbec neznám.
Od: lujs®
Datum: 06.07.12 00:38
avatar
To je prostě něco tak debilního ten explorer že to není možný.
doplněno 06.07.12 00:39: Na todle klikám jak p..a a furt nic.
Od: bena*
Datum: 06.07.12 08:17

dzordz: ESETmá rozšířenou podporu prohlížečů, ale vím, že na jiných prohlížečích jsou občas problémy. Proto jsem mu napsal, ať to spustí v IE. Jenže jestli si IE smazal či co já vím, co tam dělal, tak akorát vyplavaly na povrch tyto problémy.

Lujsi, Internet Explorer, pokud stahujete, tak se vždycky zeptá kam to chcete stáhnout. Internet Explorer není debilní, to jen Vy jste si tam něco jako osel předtím musel udělat.

Vy jste si spustil ESET Online Scanner a ten by Vám google chrome neodebral. Internet Explorer by ho též neodebral, neumí odinstalovávat programy.

Vy tam máte bordel v počítači, co jste si tam udělal sám a nesvádějte to prosím na Internet Explorer nebo ESET Online Scanner.

Google chrome si stáhněte znovu, ale uložte si ho tam, tam chcete - nemůžete jak osel bezhlavě klikat, kam chcete, třeba do Dokumentů - on si pak poslední cestu zapamatuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 06.07.12 10:21
avatar
Beno, zdravím. Je to přesně jak sem psal včera. Nabaluje se to a z problému velikosti zrnka je obrovskej asteroid. Teď sem to ráno otevřel a vono to na mě zase plive jiný věci.
Od: bena*
Datum: 06.07.12 10:25

lujsi, už na to radši prosím moc nešahejte. Jestli chcete, můžu Vám to na dálku spravit, samozřejmě na 0,- vč. DPH Stačí jen, když si nainstalujete program TeamViewer, což by jste snad zvládnout mohl a napsal mi do Vnitřní pošty Vaše uživatelské ID a heslo, které Vám to tam vypíše. Program stáhnete z http://www.teamviewer.com/cs/download/index.aspx - stáhněte si tu plnou verzi.

Tahle program vypadá. Takže pokud chcete, můžu Vám to udělat. Dejte vědět.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: lujs®
Datum: 06.07.12 02:09
avatar

Je to strašný, nějakým zázrakem se mi podařilo otevřít chrom ale zase nemůžu najít způsob jak si ho dát na plochu a na hlavní panel.*zed**zed**zed**plac**plac**plac**plac**plac**plac**plac*

Od: lujs®
Datum: 06.07.12 11:14
avatar

Beno bohužel mi vylelo todle

Od: bena*
Datum: 06.07.12 11:16

Stiskněte A a poté Enter. Pak restartujte počítač a kontrola by měla začít.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lujs®
Datum: 06.07.12 17:57
avatar

Problém byl za vydatné*ee* a nekonečné trpělivosti*smich* místního odborníka pana Benčíka*andel* za několik hodin vyřešen*palec**palec* takže už nereagujte a neposílejte další rady. Děkuju všem. Lujs*slunce*

doplněno 06.07.12 19:09:

Možná by nebylo od věci celou otázku smazat protož velká část pomoci se odehrávala vnitřní poštou, emaile a největší část přes Poznámkový blok v PC takže nikomu jinýmu to asi nepomůže protože to na sebe nenavazuje a nemá souvislost.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.