Wifi- problém s připojením

Od: Datum: 02.07.12 13:35 odpovědí: 2 změna: 02.07.12 13:52

Dobrý den,
mám problém s připojením k wifi na notebooku. S tabletem, jiným notebookem, mobilem se ke stejné wifi připojím, na zmíněném dalším notebooku je občasný problém s výpadkem připojení, jinak pracuje bez problému. S mým notebookem se bez problému připojím na jinou wifi. Už delší dobu nejde internet na stolovém počítači, na kterém připojení nevyužívám, pravděpodobně bude probklém s ethernetovým kabelem.
prosím o odpověd


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 02.07.12 13:41

Málo informací. Jaký operační systém je na těch všech zařízeních? Máte modem s wifi nebo router s wifi? Jaká značka+typ? Jak je síť zabezpečena (šifrování WEP/WPA/WPA2, filtrování MAC adres,...)?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jay*
Datum: 02.07.12 13:52

na obou noteboocích je windows XP, tablet android 4, mobil android 2. Myslim, že mám modem s wifi. Značku a typ dodám za chvilku a zabezpečení sítě se pokusim někde přečíst... Jinak mi wifi normálně běžela i na notebooku, kde mám momentálně problém... JEdnou se stalo, že to vypadlo na jeden den. Momentálně už není v provozu 3. den.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.