Chyba s texturami

Od: odpovědí: 11 změna:
Dodrý den, vlastním graf. kartu ATI HD 2600Pro AGP a při spuštění se mi na začátku her přehazují písmenka a obraz semtam blbne v průběhu her.. nevíte čím by to mohlo být způsobeno? ovladače jsem zkoušel přeinstalovat a furt nic.. sestavu mám AMD Athlon 2,4GHz, RAM 1GB, SATA II 320GB, zdroj 350W.. díky všem za pomoc
11 odpovědí na otázku

0x
Chyba může být přímo na grafice, např. v pamětech. Pokud se toto děje již při startu PC (bootování) namají s tím ovladače co dělat.

a dá se nějak zjistit jstli to je těmi paměťmi na kartě? mě totiž nejde spustit ani 3dmark 05, 06 obojí zamrzne :-/
Na oba 3D Marky musí být nainstalován poslední Patch a potom ještě HotFix. Jinak se zaseknou uř při úvodní obrazovce.

aha to jsem nevěděl.. ale už mi ten 3dmark jede jsem si stáhl ten hotfix.. a nevíte teda jestli se dá nějak zjistit jestli to je chyba v pamětěch na kartě?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]