Nefunkční sítová karta

Od: Datum: 30.06.12 13:28 odpovědí: 6 změna: 30.06.12 18:52

Mam problem s integrovanou sitovou kartou , nefunguje neni mozne se prihlasit na net. Koupil jsem usb wifi a nedokazu se ani pres wifi pripojit po nainstalovani ovladacu. netusi nekdo co delam spatne nebo nemuze integrovana sitova karta delat problemy? System XP sp3 , je preinstalovany s kompletnim formatovani HDD

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.06.12 13:35

O čem je řeč? O drátovém nebo bezdrátovém připojení? Nainstaloval jsi všechny ovladače z CD k základovce? Všechny ovladače se ukazují OK? Co nastavení parametrů sítě?

Od: mowla*
Datum: 30.06.12 14:24

1. integrovanou kartu minimálně odinstaluj (ovladače), lépe vypni v BIOSu

2. wifi je nainstalováno bez konfliktů? - a nechytá síť? - nemáš jiné zařízení (mobil, notes), jak wifi USB vyzkoušet?

3. wifi síť chodí? (taky - je možné vyzkoušet připojení?)

4. pokud ´vše´ ano - widí wifi USB síť? - není problém v zabezpečení?

Od: blackflamesiczi*
Datum: 30.06.12 17:22

jedna se o dratove pripojeni ale prestavoval jsem kancl a vadil me kabel tak jsem misto reseni nefunkcni sitove karty koupil wifi a nainstaloval ovladace ale proste nefunguje pripojeni ale sit to chyta pripoji se ale jinak nic pouze to ji to najde pripoji se ale uz nic vic . Jinak wifi na modemu funguje mam tam pripojene 2 notase bez problemu. No zkusim odinstalovat ovladac sitovky a uvidime . Biosu nerozumim tak se do toho radsi nebudu hrabat

jinak zabezpeceni jsem vypnul kompletne a stene nic, wifi mam kompletne nezabezpecenou , mam to na miste kde se me nikdo nepripoji

Datum: 30.06.12 17:37

Odinstalovávat ovladače není třeba, to opravdu ničemu neva.
Spíš jde o to zda dostaneš od routeru ip adresu, což možná ne. Jukni do start, spustit, napiš cmd, a pak v příkazovém řádku ipconfig /all
U bezdrátového připojení bude napsaná nějaká ip adresa adt. Co ti to přidělilo?

Od: blackflamesiczi*
Datum: 30.06.12 17:51

nedostanu vubec zadnou pouze nacita a nic , ale i po kabelu kdyz na ten samej zapojim jinej pocitac tak funguje bez problemu

Datum: 30.06.12 18:52

Tak se vykašli na dhcp a napiš ji natvrdo- vem svůj rozsah sítě a vem vhodnou ip (buď něco mimo rozsah dhcp a nebo nejakou vyšší kam se dhcp nedostane), takže např router máš 192.168.1.1 tak dáme pro pc 192.168.1.20, maska 255.255.255.0, brána je router a tedy 192.168.1.1 a dns je taky router. Pak uvidíš zda to jde

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.