Nenajdu soubor Setup.exe

Od: Datum: 29.06.12 15:58 odpovědí: 8 změna: 02.07.12 10:07

Ahojte...

Chtěl jsem si nainstalovat nějaké hry ( z CD ne stáhlé) a když si otevřu složku s obshem souboru ktere jsou v CD nemohu najít soubor setup.exe. Jestli někdo zvás zná WMPlayer, tk tam jsem to našel. Možná vám pomohou tyto informace: Mám OSWindows7, Počítač HP a antivirus AVAST!

Díky za odpověď B.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 29.06.12 16:04

Instalátor nemusí mít zrovna podobu setup.exe - klidně install . ;) Dost často se na original CD používá třeba autorun.

Spíše, než OS, značka počítače a antivir by pomohl třeba výpis obsahu rootu (nejvyššího adresáře) CDčka - případně, je-li na CD více her, vypis obsahu jejich ńejvyšších´ adresářů...

doplněno 29.06.12 16:15:

Original CD? - pak mají chybu v autorun, zkus setup.exe dát Hledat, případně se podívat po jiném .exe či .com (možná i .bat v případě spouštění s parametry) případně i v podřízených adresářích. Pak by na CD mohlo být něco jako read.me s postupem instalace...

Datum: 29.06.12 16:05

Jasne, ale když zapnu autorun tak se ukáže se se nenašel tento soubor...

Datum: 29.06.12 16:26

Mám WMware Player a tam to jde uplně normálně ta hra...

Od: bena*
Datum: 29.06.12 16:15

Klikněte v tento počítač na Jednotka CD/DVD pravým myšítkem a zvolte Přehrát automaticky.

Datum: 29.06.12 16:17

Zkusil jsem ale pořád mi to píše to stejné... :(

Datum: 30.06.12 04:00

Jde-li o originální zakoupené CD, tak zkuste reklamovat u prodejce - i u originálního CD může být chyba nebo poškození (i když to mi nepřijde moc pravděpodobn), jestli Vám CD někdo vypálil, obra|ťte se na něj.

Od: celp®
Datum: 30.06.12 06:51

Zdarec.Zkus to CD vrazit do komplu s XPéčkama.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.07.12 10:07

To mi šlo... Děkuji... Ale počítač před reinstalováním (z Windows7 do Windows7) Všechno normálně přehrával...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.