Pomalé načítání stránky Seznam.cz

Od: Datum: 25.06.12 18:22 odpovědí: 2 změna: 25.06.12 18:31

Počítač po zapnutí trvá velmi dlouho více jak 10minut než se načte stránka seznam , Potom je již rychlejší načítání ale občas se i sekne a musím vypnout a vše znovu.Defragmentaci disku jsem dělal i opakovaně.Taky mám stažený Ccleaner který jsem použil ale bez uspěchu. Co vlastně brzdí rozjezd? A jiné příčiny? Děkuji za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.12 18:23
avatar

Jakyý máte počítač? Asi to vidím na zasviněný systém. S tím si ani CCleaner neporadí. Pravděpodobně bude potřeba přeinstalovat OS. Druhá možnost je špatné internetové připojení.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: bena*
Datum: 25.06.12 18:31

Myslím, že bude buď zaneřáděný internetový prohlížeč nebo zavirovaný počítač. Než tady experimentovat, bude lepší, když si stánete program RSIT. Návod na použití programu RSIT + odkaz ke stažení najdete tady:

Sem pak vložíte obsah nejen souboru log.txt, ale i toho druhého, a to info.txt. Vkládejte to prosím odděleně, nejdřív log.txt, pak do druhé odpovědi nebo do doplnění odpovědi info.txt V případě problémů mi soubory pošlete jako přílohu je emailem na honza /tečka/ bencik /zavináč/ seznam /tečka/ cz. Soubory najdet v Tento počítačMístní disk C:RSIT

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.